İnegöl Mobilya Vadi Hakkında

İnegöl Mobilya Vadi Hakkında
İnegöl Mobilya Vadi Hakkında

İnegöl Mobilya Vadi; Bursa’nın İnegöl ilçesinde inegöl mobilya imalatı ve satışı yapan köklü bir firmadır. Mobilya üretimlerini yaparken aynı zamanda günümüz mobilya modasını takip etmektedir. Aynı zamanda üretimlerinde son model mobilyalara ağırlık vermektedir. Ayrıca Türkiye’nin her iline dünyanın bir çok ülkesine mobilya satışı gerçekleştirmektedir.

Yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin tercih ettiği bir firmadır. Aynı zamanda müşterilerinin de memnuniyetini sağlamak adına bir çok çalışma yapmaktadır. Aldığınız koltuk takımı ürünlerinde kumaş rengi ve kumaş türü değişiminin yapılması da mümkün. Detaylı bilgi için online satış sitesini yada İnegöl’de bulunan mobilya showroomunu ziyaret edebilirsiniz.

Son yıllarda artık bir sonraki senenin moda renkleri trendleri seçilebilecek ürünler hepsi belli oluyor. Moda tahmincileri bu bilgileri bizler ile paylaşıyor ve sıkı moda takipçileri de günlük hayatlarında uygulamak için geç kalmıyor.

Son Yılların Mobilya Dekorasyonu

2021’de Mobilya dekorasyonunda bebek maviler soft pembe ve pastel tonlar kullanıldı. Fakat bu sene de durum çok farklı mat siyahlar, antrasit, gül pembeler oldukça revaçta olacak.
Biz yinede dar uygulama alanlarında koyu renkler yerine soğuk renkler tavsiye ediyoruz. Ancak ayna ile tamamlayabileceğiniz salon dizaynlarında da alanı daha geniş gösterebilmeniz mümkün. Trend dekorasyon seçenekleri için https://www.inegolmobilyavadi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnegöl Mobilya Vadi

Mobilya firmaları teyakkuzda yeni model ürünler vitrinlerde yerini almaya başladı. Türkiye’nin mobilya cenneti olarak bilinen İnegöl mobilya firmaları trend ürünleri bünyelerinde son modaya uygun üretime geçirdiler. Yine sektörün lider firmalarından olan İnegöl Mobilya Vadi çıkardığı tasarım ürünler ile göz doldurmaya devam etmektedir.

İnegöl düğün paketleri Bursa inegöl mobilya vadi kalitesi ve farkı ile yalnızca bir tık uzağınızda. Bir taşta 3 kuş ; Evet yanlış duymadınız tam 3 takıma birden inanılmaz cazip fiyatlar ile sahip oluyorsunuz. Paket Kapsamında bulunan mobilyalar. Koltuk Takımı Yatak Odası Takımı ve Yemek odası Takımıdır. İnegöl Mobilya Vadi mobilya sektörünün öncü firmalarından biridir.

Tüm Türkiye’ye Ücretsiz kargo seçenekleri mevcut Yurt dışı gönderim de yapmaktadırlar. Seçtiğiniz ürünün yapılıp size iletilmesi 30 iş günü bulmaktadır. Ancak çoğu zaman 2 hafta içerisinde elinize geçmiş olur.

Tüm özverisi ile çalışan personeller güler yüzlü ve işininde ehli diyebiliriz. Daha Fazla ayrıntılı bilgi ve danışmanlık için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.