Profesyonel Ekspertiz Hizmeti Hakkında

Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

Ümraniye dr oto ekspertiz firması olarak bilinen Dr ekspertiz; müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına alanında uzman personelleri ve son teknoloji cihazları ile hizmet vermektedir. İstanbul’un hemen her bölgesinde bayisi bulunması sebebiyle de profesyonel ekspertiz hizmeti müşterilerinin kolayca ulaşmasını sağlamaktadır.

2. el araç satın almayı düşünen kişiler alacakları araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olmak ister. Bu sebeple de Dr ekspertiz gibi kaliteli bir firmadan hizmet almaktadır. Ekspertizler aracın motorunu, beynini, frenini, değişen parçası olup olmadığını inceleyerek rapor oluşturmaktadır.Hazırlanan rapor sözlü ve yazılı olarak aracı muayeneye getiren kişiye aktarılmaktadır. Detaylı bilgi ve ekspertiz hizmeti için Dr oto ekspertiz şubeleri veya size en yakın bayileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

Düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bu sayede gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız Dr oto ekspertiz’i onure etmektedir. Dr ekspertizin herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Her biri kendi alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış uzman ve profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerine tarafsız ve güvenilir bilgiler vermektedir. Bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına alma hedefinden mutluluk duymaktadır. Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Testleri

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Üsküdar oto ekspertiz firması Dr oto ekspertiz; uzun yıllardır geniş hizmet ağı ve bayileri ile İstanbul’un hemen her bölgesinde hizmet vermektedir. Oto ekspertiz sektörünün lideri olan firma müşteri memnuniyetini sağlamış ve bu sayede müşteri portföyüne kavuşmuştur.

Dr ekspertiz; kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verebilmek için son teknoloji cihazları kullanmaktadır. Aynı zamanda personellerine her daim eğitim vermektedir. Alanında uzmanlaşan personelleri de uzmanlaştığı alanlarda aracın muayenesini gerçekleştirmekte ve rapor hazırlamaktadır. Oluşturduğu raporu yazılı olarak sunarken sözlü bir şekilde de aktarmaktadır. Detaylı bilgi ve ekspertiz hizmeti için hemen Dr ekspertiz ile irtibata geçiniz.