Ceza Hukuku Avukatı Görevleri

Ceza Hukuku Avukatı ve Görevleri Nelerdir

1983 yılında doğmuş olan Elif Çavuşoğlu ortaokul ve lise dönemlerini başarılı bir şekilde bitirmiştir. Daha sonrasında İstanbul Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış olup başarılı bir not ortalaması ile buradan da mezun olmuştur.

Bursa Avukat Elif Çavuşoğlu Ceza Hukuku alanında uzmanlaşmış olmakla birlikte aynı zamanda İş Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında da uzmanlaşmış olup bu alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca kendi avukatlık bürosunda bağımsız olarak avukatlık mesleğine devam etmekte olan avukat siz değerli müşterileri için güvenilir bir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ceza Hukuku Avukatı Görevleri;
Özellikle suç oluşturan eylemlerde müşteki konumda bulunup, yani zarar gören kişi konumundaki kişi suçu işleyen kişiye karşı kuruma karşı yada devlete karşı ceza hukuku çerçevesinde dava açma talebinde bulunmaya sahiptir. Ceza hukuku avukatı; ceza hukuku çerçevesinde haklarınızı savunmak için mahkeme yoluna gider ve bu noktada ağır ceza mahkemeleri, asliye ceza mahkemeleri, çocuk ceza mahkemeleri gibi bir çok ceza mahkemeleri konusunda danışmanlık ve avukatlık hizmeti verebilmektedir. Bu mahkeme kollarından herhangi birisinde ceza hukuku avukatı tarafından temsil edildiğinizde tüm haklarınızın savunulması için yasal alandaki tüm ayrıntılar ele alınmakta ve dava süreci yürütülmektedir. Bu sayede istenen sonuca ulaşana kadar tüm hukuki süreç sürdürülmektedir. Ceza davaları suçun işlendiği yerde görülmektedir. Örneğin; suç Bursa’da işlenmişse Bursa Ceza Mahkemeleri yetkilidir. Bu bağlamda Bursa Ceza Hukuku Avukatı ile irtibata geçebilirsiniz.

Elif  Çavuşoğlu, Bursa’da hizmet vermekte olan ve iş hukuku, aile hukuku ve ceza hukuku alanlarında uzmanlaşmış değerli  ve işine önem veren bir avukattır.

Hizmet verdiği ceza hukuku faaliyetleri aşağıdaki gibidir:

Tutuklama kararlarına itiraz edilmesi.
El Koyma Kararlarına İtiraz edilmesi.
Süre tutum ve temyiz dilekçesi hazırlanması.
Adli Kontrol Kararlarına karşı itiraz işlemleri.
İnfaz Erteleme müracaatları ve takibi.

İnternet üzerinden arama motorlarını kullanarak “ceza hukuku avukatı bursa” diye sorgulama yapabilirsiniz ve Bursa ‘da hizmet vermekte olan ceza avukatlarının listesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yukarıda oluşturulmuş bağlantının üzerine tıklama yaparak kolay bir şekilde ve kısa yoldan Avukat Elif Çavuşoğlu ‘nun ilgili web sitesine erişim yapabilirsiniz