Gürşah Demir Firması

İnşaat Demiri Ankara
İnşaat Demiri Ankara

İnşaat demiri Ankara sektörün Lider firmalarından olan Gürşah Demir müşterilerinin aldığı geri dönüşler ile hızla yükselmeye devam ediyor teknolojinin gerektirdiği şekilde en yeni çağa uygun çalışmaları ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor.

Yeniliklere açık bir şirket olarak yoluna devam eden ve inşaat sektöründeki 30 yıllık tecrübesini bilgi ve deneyimleri ile birleştirerek  değerli müşterilerine sunduklarını dile getiren firma söylediklerinin arkasında.

Müşterilerinin istek ve önerileri doğrultusunda hızlı sevkiyat ve kaliteli ürün politikamızla sizlere hizmet sunmaya devam ediyorlar.

İnşaat demiri, nervürlü denir, nervürlü inşaat demiri, çelik hasır, çelik lama, bağ teli ve siyah dkp saclar  olmak üzere pek çok ürünü mevcuttur.

Gürşah Demir Ankara, yenilikçi üretim anlayışıyla sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor, müşterilerine daha kaliteli ürünleri daha ekonomik ve hızlı yöntemlerle sunmayı daima ilke edinerek bugünlere gelmiştir.

Misyon olarak benimsedikleri ;

Değerli müşterilerinin taleplerini en kısa zamanda, pratik yöntemlerle karşılamak olduklarını belirten firma” En önemlisi de; bizim için her şeyden önce gelen müşteri memnuniyetini, ahlaklı ve ödün vermediğimiz dürüstlük ilkemizle sonuçlandırmaktır ” diye ekliyor.