Bakırköy’de Araç Kiralama Firmaları

Bakırköy’de Araç Kiralama Firmaları
Bakırköy’de Araç Kiralama Firmaları

Bakırköy’de Araç Kiralama firmaları arasında olan Beydağı Motors, Bakırköy Sahili’nde yer almaktadır. İhtiyaçlarınız dahilinde günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralık araç hizmetleri vermektedir.

Günlük olarak gezilerinizde ya da haftalık şehir dışı turlarınızda araba kiralama imkanınız vardır. Her zevke ve ihtiyaca yönelik araçları bulabileceğiniz Bakırköy Kiralık Araç firmamızdan araç kiralamak için ehliyet ve kimliğinizin olması yeterlidir. Kaç gün kiralayacağınızı da belirttikten sonra kiralama sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz.

Kiralık Araç Tercih Nedeni

Kiralık Araç  tercih nedeni kişiye göre değişir. Çoğu zaman iş seyahatleri ya da şehir gezileri için tercih edilmektedir. Özellikle şehir dışına çıkacak aileler otobüs ya da uçak biletinin maliyetini gidiş dönüş olarak hesapladığında araç kiralamayı tercih etmektedir. Hem konforlu bir yolculuk hemde ekonomik bir yolculuk için araç kiralamak en doğru seçenektedir. Kiralık araç günlük ya da daha uzun dönem için yapılabilmektedir. Araba kiralamanın en büyük avantajı kiralanan araba ile gideceği şehri doya doya gezip görebilmek istediği yerde mola verebilecek olmasıdır. Yolculuklarda konfor da çok önemlidir. Konforlu bir yolculuk sağlık içinde oldukça önemlidir. Sırt, bel ve boyun ağrısı yolculuklarda karşılaşılan en büyük sıkıntılardandır. Hem sağlık hemde maliyet açısından daha avantajlıdır.

Bakırköy’de Araç Kiralama Firmaları

Beydağı Motors ofisi Bakırköy’de yer alan, müşterilerine araba kiralama hizmeti vermektedir. Güvenli ve hızlı bir şekilde araç kiralamak için  müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda Beydağı, ekonomik fiyatları ve her zevke hitap eden araçları ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Her marka ve modele sahip araçları sayesinde sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik araçları rahatlıkla kiralamanıza yardımcı olmaktadır.

Araç kiralama ile hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşmak istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak araç kiralama hizmeti alabilmeniz mümkündür. Bu sayede arabaya ihtiyacınız olan süre boyunca araç sahibi olabilirsiniz.

Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz) Bakırköy / İSTANBUL

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com