Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu
Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Kızılay Ankara’da 1993 yılında kurulmuştur. Üniversiteyi kazanmış olan  öğrenciler için kaliteli ve konforlu bir barınma hizmeti sunmaktadır. Yurt içerisinde 7 gün 24 saat sıcak su ve ısınma hizmetleri sağlanmaktadır. Aynı zamanda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yurt tarafından verilmektedir. Yurtta 7/24 güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Ayrıca Wireless internet hizmeti bulunmaktadır. Bununla birlikte odalarda her öğrenciye özel çalışma masası ve sandalyesi vardır. Yurt çalışanlarımız tarafından odaların ve ortak alanların temizliği  büyük bir titizlik ile yapılmaktadır. Aynı zamanda yurt üniversitelere yakın mesafede olup, metro sokağın başındadır.

Ankara Ülkü Kız Öğrenci Yurdu hizmetleri hakkında daha fazla araştırma yapmak ve bilgi almak için bağlantı cümlesine tıklayabilirsiniz. Böylece kolay bir şekilde ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz. Çankaya Kız Öğrenci Yurdu hizmetlerinden faydalanmak için tıklayınız.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Özel Ankara Kız Öğrenci Yurdu Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başındadır. Havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır.

Yurtta Kalmanın Avantajları

Ülkü kız yurdu Ankara’da bulunmaktadır. Ankara’ya üniversite okumak için gelen öğrencilerin konforlu bir şekilde konaklayabilmeleri için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Yurtlar öğrenciler için evlerden daha avantajlıdır. Çünkü evde yapılması gereken pek çok iş vardır. Evin sorumluluğu daha fazladır. Örneğin; Yemek, temizlik, çamaşır ve fatura gibi işler öğrencileri zorlamaktadır. Yurtlarda günün belli saatlerinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir. Aynı zamanda kesintisiz olarak sıcak su ve ısınma sağlanmaktadır. Aynı zamanda 7 gün 24 saat  güvenlik kamerası ile yurt etrafı gözlemlenmektedir. Güvenlik yurt girişlerinde beklemektedir. Öğrenciler için hem ev ortamı hem de güvenli bir ortam sağlayan Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara ailelerin de güvenini sağlamaktadır. Detaylı bilgi almak için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

Cep: 0-532-165 59 10