Neden Beydağı Motors?

Neden Beydağı Motors

Beydağı Motors; Bakırköy’de yer alan bir araç kiralama firmasıdır. Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda kısa süreli olarak araç sahibi olmasına araç kiralama hizmeti denilmektedir. Acil durumlarda ve gezi gibi planlarda araç kiralama hizmetinden faydalanılmaktadır. Bu sayede kişiler araç kiralama ile kısa süreliğine araba sahibi olabilmekte ve konforlu bir seyir gerçekleştirebilmektedir. Beydağı Motors’tan araç kiralamak istediğinizde ehliyet ve kimliğinizin yanınızda olması yeterli olacaktır.  Kiralık Araç ofisinde araç kiralama hizmetleri; günlük, haftalık, aylık ve yıllık yapılabilmektedir.

Çoğu zaman aileler şehir dışına çıkacakları zaman araç kiralama hizmetinden faydalanırken; firma sahipleri de filo kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Çünkü şehir dışına yapılacak bir turda otobüsün gidiş geliş maliyeti araç kiralamaya göre daha fazladır. Yine aynı şekilde firmalar araç satın almanın maliyetini ödemek yerine kiralama hizmetinden faydalanmaktadır.

Beydağı Motors; Bakırköy ekonomik araç kiralama firması, kurulduğu günden bugüne Bakırköy ve çevresine kiralık araç hizmetleri sunmaktadır. Bünyesinde bulundurmuş olduğu birden çok araç çeşitleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef edinmektedirler.

Ucuz Bakırköy Kiralık Araç ” diye arama motorları üzerinden sorgulama yapabilir ve bütçenize uyacak şekilde birden çok çeşit ve modellerde binek araçları inceleyebilirsiniz. Ayrıca site üzerinde ya da aşağıda belirtmiş olduğumuz telefon numaraları aracılığı ile şirket yetkilileri ile de görüşme sağlayabilirsiniz. Yukarıda bulunan bağlantı metni üzerine tıklayarak Beydağı Motors web sitesine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beydağı Motors bakırköy kiralık araç şirketi iletişim bilgileri aşağıda belirtilmektedir:

Tel:
0 212 570 74 44

GSM:
0 532 162 53 93

Beydağı Motors
Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz)

Bakırköy – İstanbul

Tel : 0212 570 74 44

Gsm : 0532 162 53 93

Email : beydagimotors@gmail.com

Beydağı Motors ile araç kiraladığınızda araç bakımı ve kontrolleri yapılarak tarafınıza temiz ve bakımlı araçlar teslim edilmektedir. Kaliteli ve ekonomik araç kiralamanın adresi Beydağı Motors ile araç kiralamanın rahatlığını, güvenini ve konforunu ayrıcalıkla yaşayabilirsiniz. İster şehir içi ister şehir dışı seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz Beydağı Motors tamamen sizlerin memnuniyetini ve konforunu hedeflemektedir. Detaylı bilgi için web sitesini inceleyebilir ve müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda https://www.beydagimotors.com/ web sitesi üzerinden tüm araç modellerini inceleyebilirsiniz.