Albaylift Araç Asansörü

Albaylift Asansör

ALBAY LİFT’ in kurucusu sektördeki yurt dışı ve yurt içi başarı ve deneyimlerini aktarmak üzere kurduğu bir firmadır. Yaptığı çalışmalar ile Albaylift Araç Asansörü, Hidrolik Yük Asansörü (Tek Piston ve Çift Piston), Makaslı Yük Platformu, Seyyar Rampa Platformları, Engelli Asansörü, Personel Yükseltici Platformu ve 360 derece Dönebilen Araç Platformları satış sonrası servis hizmetleri konusunda geniş bilgi birikimine sahip eğitimli, deneyimli, birimli personel gücü sürdürmektedir. Bu sayede kısa sürede dünyanın birçok noktasında sektöründe deneyimli ve uzman firmaları bulup kendi adına üretimler yaptırmış ve yine dünyanın en tanınmış firmalarından Türkiye Bayiliği için teklifler almıştır.

Kurucumuz 15 yıllık sektör deneyimini ve profesyonelliğini harmanlayarak ALBAY LİFT firmasını sektöre kazandırmıştır. Kurulduğumuz günden bugüne dek müşteri odaklı çalışan firmamız iş ortaklarına sağladığı kaliteli ürün gamı ile tüm Türkiye’de tercih edilen bir marka olmuştur.

Sektöründeki gelişme ve yenilikleri her an takip eden firmamız Ar-Ge alanında çalışmalarını yaparken ülke ekonomisine katma değer sağlayacak ürünler geliştirmektedir. Sanayi alanında birçok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilen ürünlerimiz yüksek donanım ve kaliteye sahip güçlü performans araçlarıdır.

Bir ürünün toplam kalitesi, o ürünün imalatında kullanılan malzeme ve komponentlerin ayrı ayrı sahip olduğu kalite değerlerinin bir bütünü olarak değerlendirilebilir. Bundan dolayı, asansörlerimizde ilgili yönetmelik ve standartlara uygun ve sürekli olarak test, muayene ve kontrol prosedürlerine tabi tutulan kaliteli malzeme ve komponentleri kullanmaktayız. Firmamızın dayandığı bu felsefe, ALBAY LİFT her birine satıştan teknik servise kadar her aşamada proje-montaj-teslim ve teknik servis süreçleri boyunca üstün kalite damgasının vurulmasının bir güvencesidir.

Firmamız için, “kalite” sadece ulaşılan ve korunan bir düzey değil, koşullara göre iyileştirilen, geliştirilen ve yenilenen bir hedeftir ve tüm firma çalışanlarının paylaştığı bir sorumluluktur. Kalite ve Güven firmamızın geleceğinin teminatıdır. Firma olarak en temel prensibimiz; işimize bağlılık, konumuzda profesyonellik, toplam kalite önerimi, kurumsal organizasyon yapısı ve nihai müşteri memnuniyeti ve sürekliliğinin temin ve tesis edilmesidir.

Amacımız öncelikle kendi markamız olan ALBAY LİFT markasını sektöründe güçlü lider bir marka haline getirmektir. Markalaşma çalışmalarımızda müşteri taleplerinin tamamında her zaman müşterilerimizin taşımacılık ve kaldırma ekipmanları ihtiyacını çözebilmek doğru ürünü ve hizmeti sunmayı en önemli görevlerimizden biri olarak görmekteyiz.

Uygarlık teknoloji sayesinde daha da ilerledikçe, firmamızın sizleri daha da yükseklere güvenle taşıyacağımıza inancımız tamdır.

* Kullanacağınız alan ve ortama göre tercihinize en uygun asansör veya platform ürünü belirleyebilmek için mühendislerimiz ve tasarımcılarımız mutlaka sizin belirlediğiniz yerin keşfini yapmaktadır.

* ALBAY LİFT imal edilecek her yeni ürünü özel bilgisayar programlarımız sayesinde daha imal edilmeden test etmekte, böylece imalat ve kullanım esnasında oluşabilecek hataların önüne geçilmektedir.

Vizyon

Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Misyon

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan “stratejik bir portföyü” paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek.

Değerlerimiz

Ürün ve hizmetlerimiz gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de Değerimiz o kadar artacaktır.

Çalışanlarımız gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak “Takım Çalışmasını’’ gerçekleştirmek prensibimizdir.

Kazancımız ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için Gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.

Temel Değerler

Dürüstlük
Güvenirlik
Müşteri Memnuniyeti
Sürekli Gelişmek
Yenilikçilik
Çözüm Ortaklı
Çeviklik
İtibar