Tyt Kursu

Ankara LGS Hazırlık Dershanesi
Ankara LGS Hazırlık Dershanesi

LGS Hazırlık Dershanesi olarak Ümitköy ve Kızılay ilçelerinde bulunmakta olan şubelerimizde işinde deneyimli, kaliteli ve güler yüzlü eğitmen hocalarımız sayesinde sizler için son derece verimli olacak olan eğitim programları düzenlemekteyiz.

Dershanemizde ortaokul öğrencilerimiz için Lgs hazırlık eğitimi, lise ve mezun durumunda bulunan öğrencilerimiz için ise Tyt ve Ayt hazırlık eğitimleri verilmektedir. Buna ek olarak, okul derslerinize yardımcı olması açısından matematik, fizik ve kimya alan dersleri için ek olarak özel eğitim alabilirsiniz.

Tyt Kursu olarak siz değerli öğrencilerimizin hedeflerine ulaşması için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz ve sizler için çok verimli olacak bir eğitim süreci hazırlamaktayız. Kurs programlarımız hakkında bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

Başarılı bir şekilde kurs eğitimi alıp Ankara’da iyi bir fakülteye yerleşen Ankara’ya şehir dışından gelen öğrenciler konaklayabilecekleri yer için arayışa girerler. Ankara kız yurdu öğrencilerin tüm beklentilerine uygun bir şekilde ev ortamı sunmaktadır.