Açelya Koltuk Takımı Mobilyanız İnegölden’de

Açelya-Koltuk-Takımı
Açelya-Koltuk-Takımı

İnegöl Mobilya’nın Önde gelen isimlerinden mobilyanız inegölden inegöl mobilyası yeni tasarım ürünleri ile hem şıklığı hemde konforu bir arada sunuyor. Açelya koltuk takımı bunlardan biri.

Son yılların modası avangarde çizgileri hemen hemen her modelinde vurgulayan firma estetik duruşun yanında oturumun da rahat olması fikirini savunuyor. Bu neden le özellikle çıkardıkları son modellerde oturum alanlarında 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi sağlıyor. Kullandıkları sünger ve ahşap iskelet kalitesinin dayanıklılığı ve rahatlığı tartışılmaz İnegöl Mobilyasının yüzünü kara çıkarmayan bu en yeni model üretime ilk girdiği günden bu yana klasik mobilya severlerin ve rahatlığına düşkün müşterilerin gözbebeği haline gelmeyi başardı. Açelya Koltuk Takımı Fırınlanmış Gürgen ağacından üretilmiş İthal silinebilir kumaş kullanılmıştır.

3+3+1+1 şeklinde parçalara sahip olan koltuk takımlarında yatak özelliği bulunmamaktadır. Sizlerin talebine göre Kumaş seçenekleri ve renkleri farklılık gösterebiliyor Bunun içinde belli bir fiyat farkı vermeniz gerekiyor Bu Hoş Takımın fiyatı Yalnızca 11.150 Tl Avangarde rüzgarı İnegöl de esiyor.