5 Maddede Bursa İnegöl’ün En İyileri

5 Maddede İnegöl’ün En İyileri
5 Maddede İnegöl’ün En İyileri
  1. Tarifi ve Lezzeti sır olan köftesi tarihi İnegöl Köftesi; Yüzlerce tarifi mevcuttur her kafadan ayrı ses çıkar hatta hazır paketleri bile yapılıp piyasaya sunulmuştur. Alıcısı da bir o kadar fazladır ancak gidip yerinde yemek dosta düşmana anlatmak varken bu lezzeti hazırlar ile kıyaslanamayacağını da söylememiz gerek.
  2. Her derde deva Oylat; Oldukça küçük bir yaşam alanı olsa da bu kaplıcada ruhunuzun ve bedeninizin arındığını dinginliğe kavuştuğunuzu anlamanız çok uzun sürmeyecek 4 mevsim tam bir hafta sonu kaçamağı için oldukça harika bir  seçim olacaktır.
  3. Yaz ve Kışın habercisi olmazsa olmaz Fuarlar; Elbette bile isteye ayarlanan tarihler biri yaza girerken biride Kışa merhaba niteliği taşır Dünyanın her yerinden akın akın ziyaretçilerin geldiği fuarın konusu tabiki inegöl mobilya dır.
  4. Kendine Has Özgürlüğü Simgeleyen Kent;Cumhuriyeti simgeleyen heykelleri, kendine has özellikleri olan köfteyi, mobilyayı, saatle beraber tarihi anlatan anıt saatleri ile turunuz kısa bile sürse karşınıza herhangi biri ile illaki karşılacaksınızdır.
  5. Bisiklet Cenneti; Her yere döndüğünüzde bisiklet görmeniz mümkündür elektirikli akülü pedallı ilçede trafik yok herkes mutlu….

Her yönüyle yaşanılır bir alan  sunan İnegöl Pozitif yönleri ile Huzuru simgeliyor.