Araç Ekspertiz Ümraniye Firması Hakkında

Araç Ekspertiz Ümraniye Firması
Araç Ekspertiz Ümraniye Firması

Araç Ekspertiz Ümraniye firması, 9 yıldır sektörün içinde yer almaktadır. Aynı zamanda profesyonel ve eğitimli işin uzmanı personeli, tamamen müşteri odaklı misyonu ile kusursuz ve kaliteli hizmet vermektedir.

Araç Ekspertiz Ümraniye

Tüm otomobil marka ve modellerini tek çatı altında güvenle oto ekspertiz yapılmaktadır. Aynı zamanda en güncel teknolojiyi kullanan, kurulduğu günden bugüne kadar binlerce otomobile garantili ekspertiz yapmıştır. Ayrıca konusunda uzman personeli ile sürekli büyüyen ve sürekli kendini geliştiren personel eğitimlerine özen göstermektedir.. Ümraniye oto ekspertiz firması İstanbul’un pek çok bölgesinde hizmet vermektedir.

Oto Ekspertiz Hizmeti

Kurumsal Dr oto ekspertiz, oto ekspertiz alanında sektörün tüm ihtiyacını en iyi tam olarak karşılamaktadır.

Demir bile bizim yanımızda daha hassas kalacak şekilde kendimizi güçlenerek geleceğe taşımak en önemli hedefimizdir. Bunun dışında tüm hizmetlerimizde Türkiye’nin en iyisi olmaya devam edeceğiz. Her zaman öncü ve örnek alınan etik ve şeffaf bir kuruluş olacağız. Üstün iş ahlakı ile güvenilir olmak ilk önceliğimizdir. Ayrıca dürüst çalışarak en önemli yatırımlarımızdan olan siz değerli müşterilerimize her zaman en iyisini sunacağız. Her zaman yanınızda olmak amaç edindiğimiz bir diğer önemli hedefimizdir. Politika gereği ilkelerimiz ve önceliklerimizi; Müşteri Memnuniyeti Önceliği, Her Zaman Tarafsız ve Dürüst, Son Teknoloji Ekipman ve Güvenilirlik, İnsana ve Çevreye Saygı %100 Başarı olarak sıralayabiliriz.

Kendimize prensip edindiğimiz, işini tamamen titizlik yürüten uzman ve eğitimli personel kadrosu, kalite odaklı misyonu ile her zaman kusursuzluğu hedefler, bağımsız ve sadece kendine ait şubeleri ile tüm şubelerimizde aynı kalitede hizmet vermekteyiz.  Ümraniye oto ekspertiz testleri ise son teknoloji test cihazları ile yapılmaktadır.  Aynı zamanda yenilikçi bakış açısı hatasız rapor, mutlu müşterileri ve personeli ile her zaman güler yüzlü !, yılların tecrübesi ile sektörün öncülerinden ve sektöre yön veren, profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerine saygı ve müşteri odaklı düşünme maddelerini sıralayabiliriz. Araç için gereken her hizmeti vererek ihtiyaç duyulduğu takdirde ilaçlama yaparak aracınızı daha hijyenik kullanabilirsiniz. Kısacası, 2. el aracınızı bizlere emanet edin gözünüz arkada kalmasın. Son olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Oto Ekspertiz

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi

No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06