Okan Üniversitesi Hastanesi

Okan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi

Okan Üniversitesi Hastanesi, 2016 yılında geleceğin sağlık standartlarının oluşturulmasına katkı sağlamak, sağlık sektörüne yön veren kuruluşlar arasında yer almak vizyonuyla hizmet vermeye başlamıştır. Okan Kültür Eğitim ve Spor Vakfı, tarafından 1999 yılında açılan Okan Üniversitesi, hastanenin temellerini oluşturmuştur.

Sağlık alanında yaptığı akademik çalışmaları ve tecrübesini OKAN SAĞLIK çatısı altında toplayan üniversite, son olarak sağlık sektöründeki birikimini ve deneyimini aktaracağı OKAN ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ kurarak OKAN markasının ulusal ve uluslar arası başarısını, sağlık sektörüne de taşımıştır.

Okan Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Eğitim Kompleksinde yer alan

Tıp Fakültesi

Diş Hekimliği Fakültesi

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu,

Hastane Simülasyon Merkezi (700 metrekare) ile sağlık ve tıp eğitimindeki deneyimini Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile güçlendirip, hizmete sunmaktadır.

Kolay ulaşılabilir bir sağlık merkezi olan Okan Üniversitesi Hastanesi, kurum kültürü gereği gelişen teknolojiyi yakında takip etmekte, hasta odaklı yaklaşımı ile hasta memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürdürülebilir kılma hedefiyle hizmet sunmaktadır. 50 bin metrekare kapalı alan üzerinde kurulu hastane, 500’ün üzerinde çalışanı, 100ün üzerinde öğretim görevlisi ve hekim, 250 yatak kapasitesi, 9 ameliyathane ve yenidoğan, pediatrik, erişkin kapsamında 47 yataklı yoğun bakım ünitesi, teknolojik alt yapısı ile tam donanımlı bir genel hastane olarak hizmet vermektedir. İleri tanı ve tedavi yöntemlerinin, hızla gelişen tıbbi teknolojiler ile buluştuğu Okan Üniversitesi Hastanesi, hasta memnuniyeti odaklı, multidisipliner yaklaşımıyla kaliteli, yüksek standartlarda sağlık hizmetini adaletli bir şekilde hastalarla buluşturmaktadır.

Okan Üniversitesi Hastanesinde, tıp eğitimi ve toplumun sağlığını ilgilendiren konularda ileri tanı ve tedavi yöntemleri geliştirmek amacıyla bilimsel araştırma ve geliştirme çalışmaları da yürütülmektedir.

Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği

Okan Üniversitesi Hastanesi bilgi ve tecrübesi ile açılan Acıbadem Polikliniği, 2200 m2 kapalı alanda, bir çok branşta ayaktan tedavi iç;in hizmete açılmıştır. Poliklinik hizmetlerinin dışında tam donanımlı Fizik Tedavi ve İşlem Odaları, Klinik Laboratuvarı, Endoskopi ve Görüntüleme Ünitelerinin bulunduğu, özel eğitimli tıbbi personelle donatılmış polikliniğimizde kaliteli sağlık hizmetleri ile buluşacaksınız.

Acıbadem Polikliniği, 2016 yılında geleceğin sağlık standartlarının oluşturulmasına katkı sağlamak, sağlık sektörüne yön veren kuruluşlar arasında yer alma vizyonu ile açılan Okan Üniversitesi Hastanesine bağlı olup, yüksek standarttaki kalite hizmetlerini, ileri teknoloji cihazları ile alanında uzmanlaşmış doktorları ve deneyimli personelleri ile ayaktan hizmet vermektedir. Hastane yönetim sistemimiz ile yaptırmış olduğunuz tüm tahlil ve tetkiklerinizin eş zamanlı olarak, Tuzla Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görüntülenmesi sağlanmaktadır.

Kolay ulaşılabilir lokasyonu ile sağlık hizmetlerinizi alırken ulaşım zorluğu çekmeyeceğiniz, kurum kültürü gereği gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte olan Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem Polikliniği, hasta odaklı yaklaşımı ile hasta memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürdürülebilir kılma hedefiyle hizmet vermektedir.

Çağrı Merkezi

444 98 63

Hastane İletişim

Tel: 0216 494 65 26

E-posta = mailto:info@okanhastanesi.com.tr

Adres: İçmeler Mahallesi Aydınlı Yolu Caddesi No:2 34947 İçmeler/Tuzla/İstanbul