Dpf Çınar Makine Şirketi

Dpf Çınar Makine Şirketi
Dpf Çınar Makine Şirketi

Dpf Çınar Makine şirketi (Çınar Dpfmac Cleaning Machine) uzun süren araştırmaların sonunda oluşan deneyim bilgi ve birikimlerini bir araya getirmiştir. Bu sayede son teknolojilerden fayda sağlayıp verimli bir makineler tasarlayıp bu alanda ihtiyaca yönelik kaliteli Dizel Partikül temizleme makinesi ve türevlerini üretmektedir

Dpf Çınar Makine Firması

Dizel araçlarda yanma sonucu oluşan, egzoz gazında bulunan partikülleri filtreleyen parçaya kısacası partikül filtresi denir. Öncelikle görevi egzoz gazını partiküllerden temizleyerek, egzoz partikül emisyonunu düşürmektedir.

DpfMac Partikül temizleme Kabinli makinemize doğru biçimde, ilk olarak partikül ya da katalizörü başlığa takmaktır. Bununla birlikte kapağını kapatıp tamamen oto kontrol sistemle kumanda panosundan otomatik aç-kapa sistemle temizlik gerçekleşmektedir.

Partikül Temizleme (SPEED2500) ( dpfmac speed 2500); Metal parçaların hepsi paslanmaz çelikten üretilmektedir. Aynı zamanda diğer parçalar ise sektörde kendini kalitesi ile ispatlamış markalar tercih edilmiştir. Bu sayede kalite ön plana çıkmıştır.

Ayrıca hafif ticari ve ağır vasıta filtrelerini temizlemektedir. Başka bir deyişle patentli makinemizi özel formüllü çözücü ile birleştiriyoruz. Bunun yanında tıkanmış olan katalitik konvertörü veya partikül filtreyi kısa bir sürede temizliyoruz.

Partikül Temizlik Makinası Teknik Özellikleri ;

7000 Watt Yedekli Rezistans
Ayarlanabilen Isı Ayarı
Ayarlanabilen Çalışma Süresi
Sesli Başlama Uyarısı
Sesli Bitiş Uyarısı
Komple Paslanmaz İç Tasarım
Komple Paslanmaz İç Bağlantı Elemanları
30 litre Paslanmaz Su Haznesi
Kurutma Fanı
Ayarlanabilen Şartlandırıcı Hava Girişi

Dizel Partikül Filtre

Dizel Partikül Filtre dpf mac Çınar makine aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Özellikle dizel motorlu araçlarda yanma sonrası ortaya çıkan kurumları ve zararlı gazları tutmak için tasarlanan doğaya daha temiz hale gelmesi için zararlı tüm maddeleri içerisine hapseden yapıya sahiptir. Kısacası, Avrupa standartlarına göre tasarlanan bu sistemde hidrokarbonlar (HC), karbon monoksit (CO) gibi egzoz emisyonlarını ve partikülleri azaltmak için, emisyon düzenlemesini karşılamak üzere tüm dizel motorlu araçlarda partikül filtre kullanılmaktadır. Sonuç olarak, bu sistemin amacı partikül parçacıklarının süzülmesiyle daha düşük emisyon değerine sahip egzoz gazı yaratmaktadır.

Dpf Mac ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için https://www.dpfmac.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

DPFMAC İstanbul, Turkey
Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09
Email: info@dpfmac.com

Bulgaria
T&T Trade Ltd
Bulgaria
Velingrad
+359 888 520 135
tt_trade@abv.bg
T.Metkov

Ukraine
?-? “?????? ???”
www.vip-shina.com.ua
Phone : +38067 442 97 98
Phone : +38095 068 36 07