Yazın Böceklerden Korunma

Yazın Böceklerden Korunma
Yazın Böceklerden Korunma

Eviniz Ne kadar hijyenik olursa olsun Sıcakların artması ile birlikte sivrisinekler haşereler bir hayli artış göstermektedir. En tatlı uykularımızı kabusa çeviren bu böceklerden nasıl kurturabiliriz ? Bunu yaparken en zararsız yöntemleri tercih etmelisiniz ki birde sağlığınızdan olmayın !

Sedir yağı ile hazırlayacağınız doğal bir ilaç minik  böcekleri evinizden uzak tutacaktır. Bunun için sedir yağını su ile sulandırarak evinizde bulunan çatlak ve yarıklara püskürtün. Bu yağın çok hoş kokusu var. Tabii sadece bizler için. Böcekler sedir kokusunu sevmezler. Eskilerden belki hatırlarsınız insanlar evlerinde sedir ağacından yapılmış sandıklar bulundururlardı, çünkü bu bitkinin kokusu böcekleri uzak tutuyor. Düzenli uygulamanız sayesinde minik böceklerine onları evinizde artık istemediğinizi belli edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Lavanta yağını bir sprey şişesine boşaltıp yarı yarıya sulandırdığınız da halı ve perdelerinize püskürtme yaparak  ta sivri sinekleri uzak tutabilirsiniz bu kokuda biz insanlar için hoş ancak bu tarz böcekler için uzak tutucu bir yöntemdir.

Son olarak Tavsiyemiz kendi vücudunu da garanti altına almak isteyenler için ; Çay ağacı yağını tüm vücudunuza ince bir tabaka halinde sürdüğünüzde asla teninize nüfus etmeyeceklerini söyleyebiliriz.

Tüm bu Organik yağları semtinizdeki aktarlardan bulmanız mümkündür Keyifli Yaz akşamları için hemen denemenizi tavsiye ederiz.

Eğer baş edemediğiniz bir böcek türü ile karşı karşıya kaldıysanız kesinlikle sct üsküdar böcek ilaçlama iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres
İstiklal Mah. Şadırvan sokak No:43
Ümraniye /İSTANBUL
Telefon/Mobil
0216 329 09 05

0554 541 56 44