Rumeli Nakliyat Eşya Depolama

Rumeli Nakliyat Eşya Depolama
Rumeli Nakliyat Eşya Depolama

Ofisinizde veya evinizde kullanılmayan fakat atılamayacak durumda olan pek çok eşyanız olabilir. Ayrıca yer sıkıntısı sebebiyle eşyalarınızı sığdıramadığınız alanlar olabilmektedir. Bu gibi durumlarda eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Rumeli Nakliyat eşya depolama hizmetini hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlarla vererek, müşterilerine büyük kolaylıklar sunmaktadır. Kullanmadığınız fakat atmakta istemediğiniz eşyalarınız için sizlere sunulan bu depolama hizmeti sayesinde fazlalıklarınızdan kurtulmanız mümkündür. Bu hizmet ile fazlalıklarınızdan kurtularak büyük rahatlama sağlayabilirsiniz.

İstanbul genelinde bulunan pek çok eşya depolarımızda, eşyalarınız güvenli ve en ekonomik fiyatlarla depolanmaktadır. Aynı zamanda kurumsal firmaların kullanmadıkları eski evrakları ve ticari eşyalarını depolamak için çeşitli depolarımız bulunmaktadır. Kurumsal firmalar eşya depolama hizmeti sayesinde yangına karşı koruma, ilaçlama, güvenlik risklerine karşı fazladan ücret ödemeyerek kazançlarından büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadırlar.

Depolanan eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanarak, yangın, hırsızlık, deprem, su baskını gibi durumlardan zarar görmesi durumunda meydana gelebilecek zararı karşılamaktadır. Firmamız depolan tüm eşyaların eski, yeni veya maddi değeri düşük yada yüksek farketmeksizin hepsinin sigortasını yapmaktadır. Eşyalarınızın her türlü güvenliğini düşünerek yerine getiren Rumeli Nakliyat, sizler için en güvenli depolama hizmetini sunmaktadır.

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle İstanbul’un her ilçesine eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun size en iyi hizmeti sunmak için Avrupa standartlarında en gelişmiş teknolojileri kullanarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Eşyalarınızı paketlemek, taşımak ve depolamak için uzman ekiplerimiz özel olarak eğitilmişlerdir. Kurumsal firmaların pek çoğuna yıllarca Kurumsal Eşya Depolama Hizmeti vererek kalitemizi ispatladık. Aynı şekilde güzel ve kaliteli işler yapmaya devam ediyoruz. En kaliteli ve en ekonomik hizmet vermek Rumeli nakliyat olarak bizlerin görevidir.

Sizlerde fazla eşyalarınızı saklamak ve eşyalarınızı nakliyat sigortası veya depolama sigortası yaptırmak için ekip arkadaşlarımızla veya firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp numaralarımıza saklamak istediğiniz eşyalarınızın resimlerini göndererek eşya depolama ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Rumeli eşya depolama ile depolamak istediğiniz kurumsal eşyalarınız veya ev eşyalarınız için temiz ve geniş depolama alanlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarda vermeyi hedefliyoruz.