Mgd Servis

Mgd Teknik Servis Ümraniye Arçelik Servisi olarak İstanbul’un belirli bölgelerine Arçelik – Bocsh Servisi hizmeti vermekteyiz. Her sene firma çalışma prensibimizin çıtasını daha da yükseltip, verdiğimiz kaliteli hizmetlerimiz ile müşterilerimizin takdirlerini toplayarak sektörde büyümeye devam ediyoruz.

Şirketimiz sanayi devriminden bu yana gelişen teknolojinin beyaz eşya ürünlerine teknik servis hizmeti sunmaktadır. Yaşamımızı uzun senelerden beri kolaylaştıran beyaz eşyalarımız, bugün sektörde teknoloji kavramını benimseyerek müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeyi sürdürmektedir.

Her yeni güne müşterilerimize daha çok avantaj sunmak için alanında en iyisi olmayı hedeflemekteyiz. Mgd Teknik Servis firması olarak bugün genel olarak hedeflerine profesyonel şekilde yürümekte ve başarı seviyesini yükselterek sektörde adını kalıcı bırakmayı hedeflemektedir. Son teknoloji ger geçen gün yenilenen cihazlarımız sayesinde çamaşır makinelerinizi, bulaşık makinelerinizi, buzdolaplarınızı ve diğer ürün gruplarınızı onaran servisimiz periyodik olarak uzman elemanları ile servis kalitesini her geçen gün arttırmakta ve müşterilerine sunduğu hizmetler ile olumlu geri dönüşümler almaktayız.

Mgd Teknik gibi kurumsal firmalar artık tamir edilemeyen hurda denilebilecek derecede kötü olan cihazları hurda alan firmalar’a vermekte ve geri dönüşüme katkı sağlamaktadır.