Forces Makina Hakkında

Forces Makina Hakkında
Forces Makina Hakkında

Forces Makina Hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz hemen irtibata geçiniz. Firma, her zaman teknoloji alanındaki gelişimi takip eden, kalite odaklı çalışan köklü ve kurumsal bir firmadır. Ayrıca müşteri memnuniyetine vermiş olduğu değer ile asansör sektöründe aranan bir firma olmayı başarmıştır.  Alanında uzman ve tecrübeli olan personelleri ile müşterileri için en kaliteli hizmeti vermektedir. Firmanın yük asansörü, makaslı lift, araç asansörü,  vb. asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak imalatı yapılmakta olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Firma İle Bilgiler

Forces Makina asansör firmasında birbirinden farklı kategorilerde üretilen asansör çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise şunlardır:

Hidrolik yük asansörü, engelli lift, yük asansörleri, araç asansörleri, makaslı lift, yük platformu araç platformu ve asansörleri, insan asansörleri, katlı otopark, tır rampası ürünlerinden bazılarıdır. Forces Makina ürünleri ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için https://forcesmakina.com/ linkine tıklayabilirsiniz. Bu sayade firmanın web sitesine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Forces Makina Hakkında

Yük asansörleri yük taşımak için üretilen son teknolojik sistemlerdir. Yük asansörlerinde İnsan asansörlerine göre  hız ve konfor aranmamaktadır. Çünkü, yük asansörleri ile malzemeler, paketler veya eşyalar binaların katlar arasında taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Yük asansörleri hastanelerde, depolarda, fabrikalarda, apartmanlarda, alışveriş merkezlerinde ve ihtiyaç duyabileceğiniz her mekanda sıklıkla kullanılmaktadır. Asma katlara, bodrum katlarına veya  çok fazla katı olan bir binanın herhangi bir seviyesine güvenli, rahat ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca yük asansörleri 100 kg ile 15000 kg dan daha fazlasını taşıyabilecek kapasitede üretilmektedir. Aynı zamanda tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu tahrik düzeni ile tasarımı yapılabilmektedir. Hatta en ağır şartlarda bile kullanılabilmektedir. Forces Makina yük asansörü üretimi ve satışı ile Türkiye’de adını duyurmayı başarmış bir asansör firmasıdır.

Forces asansör firmasının vermiş olduğu hizmetler hakkında daha detaylı bir bilgi için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle hizmet ve ürünleri  hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yük asansörlerinin kapı tipleri ihtiyacınıza göre özel olarak üretimi yapılmaktadır. Temiz açıklığı ve yüksekliği sağlanacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı ya da   tam otomatik olarak üretilebilmektedir.