Fenomen Avukat Feyza Altun

Fenomen Avukat Feyza Altun
Fenomen Avukat Feyza Altun

Seda Akgül ve Psikiyatr Dr. Ümit Yazman ile birlikte sundukları televizyon programı ile adını geniş kitlelere duyuran Feyza Altun’un özel hayatı da kendisi de oldukça fazla merak konusu oldu.

Adliyeye bebeğiyle geldiği günden beri  tanınan Feyza Altun, bir avukat. Kadın hakları ile ilgili kitap yazan ve kadın hakları savunuculuğu konusunda bir hayli önemli rol oynayan Feyza Altun’un 5 yıl önce attığı tweetler nedeniyle gündeme oturdu. Şu an için Twitter’da en çok konuşulan kişilerden olan Feyza Altun hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik

Bir anda Twitter’da gündeme oturan Feyza Altun bu konuya geçtiğimiz günlerde açıklık getirdi. Feyza Altun’a hem destek çıkıp hem de eleştirenler oldukça  vardı. 5 yıl içinde değiştiğini söyleyen ve bunu kitabında yazıya döken Feyza Altun, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “2012 ve 2017 arasında çok ciddi gelişim ve ilerleme göstermişim, esprilerin yanına parantez açmayı da öğrenmişim. O da iyi olmuş diye de ekledi.

Geçtiğimiz aylarda Twitter hesabı çalınan İsmail Saymaz’ın Feyza Altun ile mesajları ortaya çıkmıştı.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Feyza Altun’un Kadının Fendi adlı kitabı bulunuyor. Feyza Altun eşinden boşandı ve 1 çocuk annesi.

Sosyal medyayı çok etkin kullanıyor ancak çocuğu ile ilgili paylaşımları sınırlı instamom adı altında çocuğunun üzerinden prim yapan kadınlara ateş püskürüyor.

Aldığı sevgi sözcükleri kadar ağır eleştiriler var bu kadar ağır yorumları kaldırmak için çelik yapıda sinir sistemine sahip olunması gerektiğini de söyelemeden geçemeyeceğiz.

Mesleğinde de çok başarılı olan Feyza Altuna başarılarının devamını diliyoruz…