Bursa’da Ünlü Mobilyacı

Bursa'da Ünlü Mobilyacı

Bursa Türkiye’nin önemli şehirlerinden biridir. Türkiye ekonomisine de hem tarımsal hemde ticari anlamda büyük katkıları bulunmaktadır. Bursa tarihi eserlerinin güzelliği kadar yemekleri ile de meşhur bir ilimizdir. Türkiye ekonomisine mobilyacılık sektöründe büyük katkıları bulunan İnegöl ilçemiz kendi ismi ile anılan inegöl mobilya bir marka olmayı başarmıştır. İç pazarda olduğu kadar dış pazarda da alıcıları bulunmaktadır. Öyle ki Modef tarafından yılda ikiz kez inegöl mobilyası fuarı düzenlenmektedir. Fuar hem yurt içinden gelen hem de yurt dışından gelen ziyaretçilerden büyük ilgi görmektedir.

Özellikle düğün arefesinde olan çiftlerin en çok tercih ettiği inegöl mobilya‘dır. Hem kaliteli olması, hemde bütçelerine uygun olması ve yeni trendleri takip eden sektör oldukları için yeni evli çiftler için en idealidir.  Ev döşemeye başladığınız zaman hem zevkinize uygun hemde kesenize uygun modeller ararsınız. İnegöl mobilya firmalarında eviniz için gerekli yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, köşe koltuk takımı ve mobilya yan ürünlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Hatta beğendiğiniz ürünün ebatları büyükse kendi ölçülerinize göre yaptırabilirsiniz.

Mobilyalara karar verdikten sonra, mobilyanıza uyumlu perde, halı ve parke modellerine de karar vermelisiniz. Tüm eşyalarınızın uyum içinde olması mekana şıklık ve modern bir atmosfer katacaktır.

Aradığınız tüm mobilya modelleri için size tavsiye edeceğimiz firmanın iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Firmada ki tüm ürünlerin imalatını ve satışını bizzat kendileri yapmaktadırlar. Ve aldığınız tüm ürünler firma tarafından 2 yıl garantilidir.

Bursa inegöl mobilya firması olan Mobilyanız İnegölden showroomunu ziyaret edebilmeniz için gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir: