19 numaralı koltuk

19-numaralı-koltuk
19-numaralı-koltuk

Birbirinden farklı tüm hikayelerin bir araya toplandığı yazarı’nın Erol çelik olan “19 numaralı koltuk” adlı kitabımız hakkında bilgi vericeğiz bu makalemizde.

Bir çok yazarlarımızın birbirinden güzel ve okutucu kitapları bulunmakta.Bugün bahsedeceğimiz “19 numaralı koltuk” kitabımız da gerçek hikayeleriyle bu kitaplarımız arasındadır.

Hakkında…

Her öyküde kendinize ait mutlaka bir şeyler bulacağınız, cesaretinizle mantığınız arasında size gelgitler yaşatacak gerilim tarzı hikâyelerimin yer aldığı bu son kitabımda, kendinizi başkarakterin koltuğunda bulacak ve gerçekliğin gün gibi açık olduğu bir karmaşanın içinde, dayanma gücünüzün sınırlarını öğreneceksiniz.

Vampir ve kurt adam efsanelerinin artık bayağılaşarak tüm dünyayı esaret altına aldığı toplumumuzda, günlük yaşam gerçeğinin karanlık ve soğuk yüzünü size tekrar hatırlatacağım.

19 Numaralı Koltuk’ta yer alan hikâyeleri belki zaman içinde unutacaksınız. Ancak gündelik hayatın hareketliliğinde kim bilir, ıssız bir sokakta çocuğunuzun ellerini sıkı sıkı tutarak koşar adımla yürürken o karanlık köşede ya da sizi sıkı sıkı saran kalın yorganınızın altında en masum halinizle mışıl mışıl uyurken, soğuk ve keskin çeliğin acısını boynunuzda hissederek uyandığınızda, ben geleceğim aklınıza. Ve sessiz üç kelime dudaklarımda;

“Asıl gerçeklerden kork!”