Takılar ve Kombinlerimiz

TTakılar ve Kombinlerimizakılar ve Kombinlerimiz
Takılar ve Kombinlerimiz

Kombinlerimizi tamamlayan ve özel kılan en önemli parçalar tabii ki takılardır. Özellikle kadınların sıklıkla kullandığı takılar kadınları daha özel ve daha güzel göstermektedir. Takı seçerken sizin tarzınızı yansıtacak özel tasarımlı takılar seçmek kombinlerinizi daha özel ve şık kılacaktır. Özel tasarımlı takılar ışıl ışıl görüntüsüyle sizleri adeta bir yıldız gibi parıl parıl parlatacaktır. Canan Yolaç markası cananyolacstamboul’da sizin stilinize uygun aksesuar çeşidi bulabilirsiniz.

Takılar hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. Her kadın farklı takıyı sevebilir. Kimisi bilekliklerden vazgeçemezken, kimisi yüzüklere aşıktır. Her karakterin farklı olması gibi her kadının da kendine yakıştırdığı ve diğer aksesuarlardan daha çok sıklıkla kullandığı takılar vardır. Tabii ki tüm takıları takmayı çok seven kadınlarda vardır. Bundan dolayı set halinde satılan takılarda bulunmaktadır.

 Takı çeşitleri:

  • Yüzükler
  • Küpeler
  • Kolyeler
  • Bileklikler
  • Broşlar
  • Halhallar
  • Tasmalar
  • Piercingler
  • Hızmalar

Özel tasarımlı takılar kadınlar için en özel yeri olan takılardır. Çünkü nadir bulunan ve kendi tarzını tam anlamıyla yansıtabilen takılardır. Özellikle özel gün ve geceleri şık ve zarif takılarla unutulmaz bir hale getirmeniz mümkündür.  Şık tasarımlı mitolojik tasarım yüzük veya mistik tasarım küpeleri özel gününüzün en zarif detayı haline getirebilirsiniz.

Bu özel tasarımları cananyolacstamboul web sitesinde bulabilirsiniz. Mitolojik tasarımlar, mistik tasarımlar, ikonik tasarımlar hepsi ayrı güzel ve şık. Özel koleksiyon, ikonik tasarım, mitolojik tasarım, mistik tasarım yüzükler gibi özel tasarımları incelemek için Canan Yolaç Stamboul sitesini inceleyebilirsiniz. Bu sitede birbirinden şık yüzük, bilezik, bileklik, gerdanlık, kol düğmesi ve broş gibi özel ürünleri görebilirsiniz.

Canan Yolaç tasarımlarında kolyeler, yüzükler, bileklikler, rozetler, küpeler, kol düğmeleri, tasmalar bulunmakta. Aşk-ı Siyam Dark Blue Kol Düğmesi, Inner Child Olivegreen Fantastik Zürafa Kolye/Broş, Harmony of Contrasts Parlament Print Kolye/Pandantif,  Jr. Secret Of The Universe Dark Blue İkonik Choker-Tasma, Power Of Spirit Grey Crystal Elegan Kartal Broş,  Mystery Of Art Powder Pink Crystal Mitolojik Sfenks Broş sadece bir kaçı. Diğer mistik tasarım yüzükler, mitolojik tasarım yüzükler veya ikonik tasarım yüzükler dışında diğer ürünleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.