Tablo Plus-Kanvas Tablo

tablo plus hakkında
tablo plus hakkında

1995 yılına kadar Tuval imalatı yapan firma, Yerli Çerçeve, Yağlı Boya Resimler ile sınırlı olan ürün çeşitleriyle yalnızca yurtiçi müşterilerine hizmet sunabilmekte iken, bugün dünyanın en saygın kuruluşları ile yapılan ortaklıklar ve üretici olmanın verdiği güç ile Resim, Çerçeve Profili, Ayna, Dijital ürünleri ile yurtdışında da birçok firmaya ürünlerini ulaştırmaktadır.

2008 yılından bu yana Gebze Organize Sanayi Bölgesindeki 7000 m2 kapalı alanı olan Fabrikasında Çubuk Çerçeve üretimi, Kanvas Tablo, Sanatsal Baskı Resim tasarımı ve üretimini gerçekleştirerek sektörümüze Sanayici kimliği ile hizmet vermeye kaliteli güvenilir ürünlerini sunmaya devam ediyor.

Bu engin tecrübemizi size daha hızlı ulaştırabilmek için www.tabloplus.com ‘dan hizmet vermeye online olarak alışveriş imkanı sunuyor. web sitesinde ev dekorasyonuna ait son moda trendleri yakından takip eden iç mimarların engin tecrübeleri ile seçmiş oldukları ürünleri de bulabilmeniz mümkün.

% 100 tüketici tatmini amacından kaynaklanan kalite ve hizmet anlayışları beraber yol aldıkları müşteri portföylerinin dayandığı en sağlam temel olduğunu dile getiren firma başarılı işlere imza atıyor diyebiliriz.