Sct Böcek İlaçlama

Sct Böcek ve Haşere İlaçlama

UZUN YILLARIN TECRÜBESİ ile Fabrikalar, Oteller, Restaurantlar, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Yerleşim Alanları, Konutlar, Gıda Depoları, Fırınlar, Pastaneler gibi insanların yaşam alanlarında zararlı kontrol ve mücadelesi (pest control) konusunda hizmet vermeye müşterilerimizden aldığımız güçle devam ediyoruz.

Hizmetlerimizi DENEYİMLİ KADROMUZLA gerçekleştirmekte, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip eden, bilgilerini sürekli güncelleyen, Ziraat Mühendisleri, Gıda Mühendisleri ve ilaçlama konusunda uzman ekibi ile profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulama ve kontroller yapmaktayız.

Firmamız müşterilerimizden gelen acil çağrılara 7/24 SAAT HİZMET ANLAYIŞI ile azami 12 saat içerisinde cevap vermekte, problemleri en kısa sürede çözmekteyiz.

Referanslarımızdan bazıları ilişikte sunulmuştur.

Sağlıklı başarılı ve bol kazançlı günler dileriz.

Sct Ev-Konut İlaçlama
Evleriniz de gördüğünüz her haşere, görmediğiniz onlarca hatta yüzlercesinin işaretidir. Haşere ve böcekler evimizde bulunan mobilya olmak üzere bir çok eşyamıza da zarar verir. Haşere ve kemirgenler çok hızlı çoğalırlar. Hamam böceği, kapsüller halinde yumurtlar ve bunlar sadece 30 ila 60 gün arasında ergin hale gelirler. Böylece her iki ayda eskisinden çok kat kat hamam böceği oluşur. Bildiğimiz ev faresi, bir yıl içerisinde onlarca yavru dünyaya getirir. Tek olarak gördüğünüz bir karınca bile karınca kolonisinin bir bireyi olabilir. Ev ilaçlaması çok ciddi ve dikkat isteyen bir iştir. Evlerimizde bulunan bebek, yaşlı veya hasta kimselerde ya da gıdalarda; bilinçsizce yapılan ev ilaçlamaları yüzünden pek çok problem oluşmaktadır. Ev ilaçlama sadece haşereleri uzaklaştırmak demek değildir. Bilinçli ve profesyonel bir ilaçlama firması pek çok ayrıntıya dikkat etmelidir.

Haşerelerin giremeyecekleri ev yoktur. Bakkal poşetinden, evcil hayvanınızın üzerine yapışarak, camları açtığınızda havadan gelenler kısacası her şekilde evlerinize girebilirler. Hayatta kalmak için çok az miktarda su ve gıdaya ihtiyaç duyduklarından evinizin temiz olması haşere olmayacağının bir garantisi değildir. Piyasada satılan sprey ve böcek ilaçlarının hiçbiri profesyonel anlamda işe yaramazlar. Firmamız SCT İlaçlama olarak ev ilaçlaması konusunda 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.