Pendik Oto Ekspertiz

Pendik Oto Ekspertiz
Pendik Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz ile yapılan araç ekspertiz işi bilir kişinin incelemesi, tetkik ve değerlendirme yapmaktadır. Ekspertiz işinin tamamı bilgisayarlı cihazlar ile yapılarak detaylı bir ekspertiz raporu sunmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayarak yatırımınızı doğru bir arabaya yapmanızda sizin partneriniz olmaktadır. Dr Ekspertiz’in aynı zamanda İstanbul’un çoğu yerinde şubesi vardır. Ümraniye oto ekspertiz , Çekmeköy oto ekspertiz firması, Pendik Oto Ekspertiz gibi semtlerde de bulunan size en yakın dr ekspertiz firmalarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Her zaman arabaya bakmaya gündüz gidilmelidir! Bu sayede arabanın içini ve dışını, koltuk ve direksiyon kısmını rahatlıkla görebilirsiniz. Yağmursuz bir hava işinizi incelemelerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
Eğer mümkünse arabanın geceyi geçirdiği yere gidip görmeyi tercih edin. Bu sayede size ilk çalışmadaki sorunları gösterecektir. Ayrıca satıcı kişiye araç hakkında her şeyi sorun. Kontrol için yeterli zaman ayırın, kesinlikle aceleci davranmayın.