Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz Ümraniye; Dr ekspertiz’in İstanbul’un her bölgesinde bulunan bayilerinden biridir. Ümraniye ve çevresinde oto ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ve ekonomik fiyatlı paketleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Ümraniye Oto Ekspertiz hizmeti veren firma ararsanız doğru adrestesiniz.

Dr ekspertiz; her daim son teknoloji cihazları kullanmakta ve bünyesinde çalışan uzman personellerine her daim eğitimler düzenlemektedir. Alanında uzman personeller son teknoloji cihazları ile tarafsız ekspertiz raporu sunmaktadır. Bu rapor kapsamında motor testi, beyin testi, fren testi, değişen parça olup olmadığı incelemesi gibi bir çok inceleme yapmaktadır. Detaylı bilgi ve ekspertiz hizmeti için Ümraniye oto ekspertiz ile irtibata geçiniz. Veya https://www.otoekspertizumraniye.com/ web sitesini ziyaret ederek bilgi alınız.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06

Ümraniye Tarafsız Oto Ekspertiz

Motor performans testi dinamometre cihazı kullanılarak yapılmaktadır. Dinamometre manuel, otomatik şanzımanlı önden çekişli veya arkadan çekişli araçlarda motorun gücünü ve torkunu ölçmeye yarayan cihazdır.

Motor beyni arıza kontrolü, şanzıman beyni arıza kontrolü, ABS beyni arıza kontrolü, Airbag beyni arıza kontrolü ve aynı zamanda elektronik aksam arıza kontrolü yapılarak arıza kaydı varsa ortaya çıkar.

Hatta motordaki en ufak düzensizlikleri dahi grafiklerle gösterir. Ayrıca bu grafiklerde ateşleme sistemini ve yakıt emme sistemini de görmekte mümkündür. Modifikasyon öncesi ve sonrası ölçümler sayesinde yapılan işlemlerden kazanılan gücü tespit ediyoruz.

Özellikle aracın daha öncesinde herhangi bir kaza yapıp yapmadığı, boyasında bir sorun olup olmadığını görebilirsiniz. Aynı zamanda değişen bir parçası olup olmadığı motor arızaları ve ileride size sıkıntı yaratabilecek her türlü sorunları önceden size göstermektedir.

Motor Performans Testi

Bu oto ekspertiz kapsamında;

  • Motor koruyucu kapağı kontrolü, motorun elektrik tesisatı ve kablo kontrolü,
  • Soğutma suyu hortumları ve sızdırmazlık kontrolü, klima boruları kontrolü,
  • Motor yağı kontrolü, motor ısı, ses ve izolasyon kontrolü ve radyatör kontrolü,
  • Hidrolik direksiyon boru kaçakları kontrolü, hidrolik yağı kontrolü yapılır.
  • Akü kontrolü, fren hidrolik kontrolü ve antifriz kontrolü,
  • Şanzıman ve diferansiyel yağı kontrolü ile turbo kontrolü gerçekleştirilir.

Aynı zamanda dış görünüşünde herhangi bir sorun olmadığını düşünerek aldığınız araçlarda bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle iç aksamlarında kazası olduğu için değişen parçalar ve belirsiz alanlarda boyalarında sorun olması sizin bilinciniz dışında yatırım yapmanıza neden olabilmektedir. Çünkü aldığınız eksper hizmeti aracı alıp almamanız konusunda yardımcı olmakta ve size yol göstermektedir. Tarafsız ekspertiz raporu için hemen iletişime geçiniz.