Oto Ekspertiz Firması Dr

Oto Ekspertiz Firmaları
Oto Ekspertiz Firmaları

Oto ekspertiz Ümraniye firmaları araç alım satımlarınızda her daim yanınızda. En yeni teknolojiye sahip detaylı raporlama sistemi ile sizin yatırım yapacağınız otomobillere her hangi bir değişeni kazası boyası var mı diye size en önemli bilgileri verecektir.

Yalnızca Ümraniye ile sınırlı değil Dudullu, Çekmeköy, Sultanbeyli, Ataşehir, Üsküdar gibi çevre ilçelerde de destek sağlıyor. 21 Noktada güvenli hizmet garantisi veriyor. Üstelik Türkiye’nin ilk TSE Belgeli ekspertiz firması ünvanına sahip.

Araçlara yapılmış olan bakımlar yada değişen parçaları çoğu zaman anlamak oldukça zordur. Özellikle de yeni bir araç satın alacaksınız ve sizin için ciddi maliyetli olan bir yatırım yapacaksınız ne ile karşı karşıya kalacağınızı anlamak istersiniz bu durum herkes için aynıdır.

Ümraniye oto ekspertiz firmasının yaygın bayi ağı ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunacağından şüpheniz olmasın. Daha ayrıntılı Bilgi ve Danışmanlık için Firma ile irtibata geçebilirsiniz. Size uygun olacak tüm paketleri sunacak ve tarafsız bir şekilde sizlere TSE belgeli bir rapor hazırlayıp sunacaktır. Bu aşamada alacağınız araçta neler olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi ve danışmanlık almak paketler hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki iletişim numaralardan ulaşabilirsiniz.

Oto ekspertiz firmaları ile acil lastik yol yardımı firmaları kesinlikle karıştırılmamalıdır. Aracın daha önceki dönemde kaza yada boya uygulaması yapılıp yapılmadığının tespit edilebilmesi adına ekspertiz firmaları destek olmaktadır.