Minimalist Mobilya Tarzı Dekorasyonu

Günümüz dünyasında modern yaşantı, hayatımızı bir çok yönde olumlu etkilediği gibi bazı yönlerde de olumsuz etkilemektedir. Çevremizde sokaklarda karşılaştığımız kalabalıklardan, o kalabalığın verdiği streslerden uzaklaşabileceğimiz tek yer olan evimizi yoğun eşyalarla boğmamak ve ferah renklerde mobilya tasarımları kullanmak gerekir. Çünkü tek rahat nefes aldığımız yer evimizdir. Bu sebepten evimizi de yoğun mobilyalarla boğmamalı, gözünüzü yoran dekorasyonlar tercih etmemelisiniz.

Herkes geniş bir eve sahip değildir. Özellikle eviniz geniş değilse minimal ev tasarımı size alan kazandıracağı gibi kullanışlı bir ev ortamı sağlayacaktır. Evinizde gereksiz bulunan her ne kadar eşyanız varsa onlardan kurtulup, tüm fazlalıkları ortadan kaldırın ve ferah bir ortamın hayata geçirilebilmesi için harekete geçin.

Evinizde veya kullanmak istediğiniz başka alanlarda, istenilen yere uygun olarak zevkinize göre istediğiniz ölçülerde halı yaptırabilirsiniz. Hazır halı almanın en büyük sorunlarından biri ölçülerin istenilenin boyutta kullanılacak alana istenildiği gibi durmamasıdır. Bu şikayetlerin olmaması için her bütçeye uygun kesme halılar müşterilere sunulmaktadır. Zevkinize, bütçenize en uygun kesme halıları birçok renk ve desen seçeneği olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sizin yapmanız gereken tek şey renk ve desen belirleyerek bize ölçüleri vermeniz olacaktır. All Home AVM Kesme Halı Maltepe yazarak ürünümüz hakkında bilgi alabilirsiniz.

All Home AVM Maltepe 20 yıldan beri mobilya satış faaliyeti içindedir. İstanbul ticaret odasına kayıtlı firmamız satış anlamında dürüst ve saygın bir şirkettir. Türkiye’nin çeşitli bölgelerine en kaliteli ve uygun mobilyaları müşterilerimize ulaştırıyoruz kesinlikle sattığımız tüm ürünler orijinal ürünlerdir. Firma olarak hiç bir ürünün benzerini veya imitasyonunu bulundurmaz ve satmayız. Firmamızın ilk ve en önemli politikası müşterimiz daima haklıdır.

Ürünlerimiz

Koltuk Takımları
Oturma Grupları
Yatak ve Baza Grubu
Aksesuarlar
Masa Sandalye
Orta Sehpa
Zigon Sehpa
Komidinler
Gardoraplar
Halı
Kilim
Mutfak Masası

Garanti Şartları

*http://www.allhomeavm.com/ aldığınız tüm ürünler firma garantisi altındadır.

*Ürünlerin garantisini ve süresini üretici firmalar belirler ama hepsinde müşteri memnuniyeti birinci gelir.

*Almış olduğunuz ürünlerin garantisinin devam etmesi için ürünlerin sizin tarafınızdan tahrip edilmemesi gerekmektedir.

**Garanti ile ilgili her türlü şikayet ve sorunlarınızla All Home AVM yetkilileri size yardımcı olacaklardır.

Bağdat cd.No:401/A Maltepe İstanbul (Maltepe Merkez Cami Karşısı)

0 216 383 77 61 — 0 532 373 96 02