Masaj Koltuklarının Faydaları

Masaj Koltuklarının Faydaları

Çok ciddi ve tehlikeli olmasa da, masaj koltukları hakkında bazı endişeler ve kullanırken dikkatli olmanız gereken noktalar vardır.

Masaj koltukları, evin bir köşesinde sizlerin etrafında olması gereken mükemmel şeylerdir. Masaj yaptırmak istediğiniz zaman hemen randevu almanız oldukça zorlayıcı olabilir güvenilir bir adres bulmak sağlıklı mı bilinçli kişiler tarafından mı yapılıyor gibi bir sürü zor süreç.

Bir iki gün beklemeniz gerekebilir randevular size uyar yada uymayabilir. Evinizde Bir masaj koltuğunuz varsa istediğiniz her zaman kendinizi rahatlatabilirsiniz. Ancak; bundan önce aşağıdaki sorunların sizde olup olmadığına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Kan pıhtılaşması yada kolayca çürüme sorunu mevcut olan insanların, bu tarz mekanizmaları kullanmaları önerilmez. Bu kişiler masaj koltuğu yerine elle yapılan klasik masajları tercih etmelidirler. Çok sık ve çok uzun süre bunları kullanmak kasların morarmasına ve hassasiyetine neden olmaktadır. Gebeliğin ilk üç aylık döneminde bunları kullanabilirsiniz ancak bundan sonra kullanmaya devam etmek istiyorsanız, doktorunuza danışmalısınız.