İstanbul Çevresindeki Butik Oteller

İstanbul Çevresindeki Butik Otel Önerileri
İstanbul Çevresindeki Butik Otel Önerileri

Günübirlik ya da haftasonu kaçamaklarının rahat geçirmek için ideal konfora sahip olan butik oteller eşsiz bir tatilin geçmesini sağlamaktadır. İstanbul’a yakın olan butik oteller sayesinde İstanbul ve çevresinde yaşayanlar aradıkları tatili bulabilmektedir.

Mavi Boncuk Konukevi
Büyüklerimizin yaşadığı köy evlerine benzeyen köy evi mimarisi ile oldukça samimi ve içten bir yapıya sahip olan Mavi Boncuk Konukevi Bursa Cumalıkızık Köyü’nde yer alır. Mavi Boncuk Konukevi’nde organik kahvaltı yapmanız mümkündür.

Çakırkeyif Butik Oteli
İstanbul’dan uzaklaşmadan doğanın ve sakinliğin tadını çıkarmak isteyenler için Silivri’de bulunan Çakırkeyif Butik Oteli kaliteli ve nezih adreslerden biridir.Lezzetli yemekleri ve mezeleri ile oldukça keyifli ve rahat bir haftasonu kaçamağı geçirmeniz mümkündür.

Chaleten Butik Otel
Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde yer alan butik otellerden biridir. İlginç mimariye sahip tasarımın yanı sıra kişiye kendi evinde gibi hissettiren samimiyet vardır. Ev yemekleri bakımından oldukça zengindir.

Lavanda Butik Otel
Şile Ulu Pelit Köyü’nde orman içerisinde yer almaktadır. Sakin konumu ile dinlenmek ve huzur bulmak için doğru alternatiflerden biridir. Tesis içerisinde trekking ve dağ bisikleti gibi macera dolu aktiviteler için eğitim imkanları bulunmaktadır.

İstanbul’dan yakın illere ziyarete giden kişiler yukarıdaki otellerde gönül rahatlığı ile kalabilirler ve doyasıya gezebilirler. İstanbul’a gelen turistler de istanbul daily city tours firması aracılığıyla gezebilmektedir.