İnss Rent A Car Kocaeli Kiralık Araç

İnss Rent A Car Kocaeli Kiralık Araç
İnss Rent A Car Kocaeli Kiralık Araç

Kocaeli Kiralık Araç; İster seyahat amaçlı olsun isterse iş amaçlı kısacası amacınız ne olursa olsun, birçok insan sık sık uçak ile seyahat etmektedir. Bilmediğiniz bir şehre gittiğinizde haliyle gezmek isteyeceksiniz. Kendi aracınız yok diye o güzelim yerlerden mahrum mu kalmalısınız asla Kocaeli Kiralık Araç firması olarak, bu işi yapan onlarca firma bulunmakta.

Aynı zamanda Tüm Türkiye için aynı hizmeti bulabilmektesiniz. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren bir firma arıyorsanız Solmaz Grup sizler için her şeyi düşünmüş. Firmayı sırf güven ve geniş ağı için bile yani bu sebepten ötürü de tercih edebilirsiniz. Araç kiralama fiyatları konusunda da müşterilerimizi zorlamıyoruz. Ayrıca gayet makul fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Kocaeli Kiralık Araç

Kocaeli’nin tüm ilçe ve bölgelerinde İnss Rent a car olarak oto kiralama, rent a car ve araç kiralama, hizmetleri sunmaktayız. Aynı zamanda araçlarımız her zevke ve her bütçeye uygun olarak farklı marka ve modellerdedir. Aynı zamanda bünyemizde ekonomik kiralık araçlar, orta lüks kiralık araçlar ve lüks kiralık araçlar bulunmaktadır. Kocaeli’de kiralık araca ihtiyacınız olduğunda kiralık araç kocaeli firması olarak hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Kiralamayı düşündüğünüz aracı ve hangi tarihler arasında araca ihtiyacınız olduğu hakkında bilgi vermelisiniz. Bu sayede o tarihler arasında size en uygun kiralık araçlarımız hakkında bilgi verebiliriz.

Solmaz Grup firmasından araç kiralamak için yapmanız gereken şey ise kiralanacak aracı belirlemenizdir. Sonra ehliyet ve kimlikle birlikte kiralama ofisine gidilmesidir. Ayrıca aracı günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak da kiralayabilirsiniz. Gerekli koşullar ofiste konuşulur ve kiralama sözleşmesi hazırlanmaktadır.

Belirli bir tarihte bir araca ihtiyacınız var ise veya  bayramlar gibi, araç kiralama talebinin yoğun olduğu bir dönemde araç kiralamayı düşünüyorsanız, daha önceden bizi aramalısınız. Bu sayede kiralık araç rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Araç Modelleri

Ekonomik , lüks, orta lüks olmak üzere üç çeşide ayrılmıştır.

  • Ekonomik araç sınıfında bulunan araç markaları şu şekildedir; Fiat Linea, Opel Corsa, Toyata Yaris, Fiat Egea Hyundai Accent,  Renault Clio.
  • Orta Lüks araç markaları şu şekilde sııralanabilir; Ford Focus, Toyota Coralla, Opel, Astra, Jetta, Renault Fluence, Passat
  • Lüks araç markaları; Mercedes ML 320, Mercedes AMG E, Toyota Avansis, Volvo S60, Ranga Rover Sport, BMW 3.16i
    Kocaeli kiralık araç şirketi Solmaz Grup binek araç fiyatları hakkında bilgi almak için link üzerine tıklayabilirsiniz.

Solmaz Grup şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Böylelikle ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

Telefon : 0532 635 15 55
Email : ibrahimsonmaz5461@icloud.com
Adres : Sahil Mah. D 130 Karayolu Cad. Sanberkhan İş Merkezi B Blok No:30 Dükkan No:5 Başiskele – Kocaeli