İnegöl Mobilyası Organik Midir?

İnegöl Mobilyası Organik Mi
İnegöl Mobilyası Organik Mi

Gelişen Teknolojik Mobilya sektörü   her geçen gün ciddi anlamda  gelişmekte olup bu gelişimle birlikte  kullanılan yeni malzeme ve kimyasalları da beraberinde getirmektedir  Mobilya yapımlarında  kullanılan yapıştırıcılar, vernikler ve boyaların çoğu da toksisitesi bilinmeyen kimyasallar içermektedir.  Ve yapılan Mobilyalardan yayılan kapalı ortam kirleticileri arasında en çok tartışılanlar arasında yer alan formaldehit maddesidir.Bu madde; Polibromo difenil esterleri (PBDE ) ve organofosfat içeren yangın geciktirici özelliği vardır.

Bu maddelerin bazı zararlı sağlık etkileri bilinmekte ancak pek çoğu henüz gösterilememektedir.Bu nedenle son zamanda mobilyalarda kullanılan Organik Maddeler Tüketicinin Daha fazla İlgisini Çekmektedir.
İç hava kalitesi ve diğer mobilyalarda kullanılan yapıştırma malzemeleri boya tutkal kısaca hiçbir kimyasal kullanılmadığı için çevreye duyarlı  saygılı İnegöl Mobilya Modelleri diyebiliriz. Çünkü; Gelecek nesiller için mobilyanın içerisindeki var olan kimyasal maddelerin zamanla sıkışmasıyla bazı  toksinler oluşur  ve Bu Toksinler  deri ile temas yoluyla ve solunum yoluyla kan dolaşımına girer Ve Hırıltı ve öksürük, yorgunluk, deri döküntüsü, şiddetli alerjik reaksiyonlara sağlık etkileri göz, burun ve boğaz tahrişi. Kansere neden olmaktadır…