İnegöl Avangart Koltuk Takımları

avangarde koltuk takımları

Avangart, Fransızca bir kelimedir. Avangart, Fransızcada ve de diğer dillerde kültür, sanat ve politika ile bağlantılıdır. Avangart kelimesi, “yenilikçi” kişiler ya da “deneysel” işler anlamına gelmektedir.

Orijinalde ‘Avangarde’ olan bu kelime dilimizde ‘avangart’ diye kullanılmaktadır. Avangart terimi sanatsal anlamda Saint-Simon tarafından ilk olarak kullanılmıştır.

Avangart kelimesi mobilya tarzına da büyük etki etmiştir. Son zamanlarda mobilyalarda avangarde tarzı çok fazla tercih edilmekte olan bir seçenek haline gelmiştir.

Mobilyanız İnegölden firmasından alacağınız bir koltuk takımında; kumaş türünde ve kumaş renginde değişim talep edebilirsiniz. Örneğin; çocuklu bir evde yaşıyorsunuz ve koltuklarınız sürekli kirleniyor. Bu sebeple yeni alacağınız koltuklarınızda kumaşlarınızın leke tutmama özelliğine sahip olmasını isteyebilirsiniz.

İnegöl Avangarde Koltuk Takımları, Mobilyanız İnegölden firması tarafından Türkiye’ye ve dünyaya satışı yapılmaktadır. Avangarde tarzı koltuk takımları hakkında detaylı bilgi almak için oluşturulmuş olan bağlantı metnine tıklayınız.