İnegöl Abant Chester Koltuk Takımı

İnegöl Abant Chester Koltuk Takımı

inegöl mobilya firmaları arasında ciddi önem taşıyan İnegöl Mobilya Vadi; yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin tercih ettiği bir firmadır. İnegöl Mobilya Vadi; günümüz mobilya modellerini araştırarak üretimlerinde yeniliklere yer vermektedir. Bu sayede son model mobilyaları da müşterilerine sunmaktadır. Türkiye’nin tüm illerine dünyanın bir çok ülkesine mobilya satışı da gerçekleştirmesi müşteri portföyünün genişlemesindeki en etkili yoldur.

Aynı zamanda İnegöl Mobilya Vadi’den koltuk takımı satın aldığınızda tarafınıza iletilen kumaş rengi ve kumaş türü kartelası ile hayalinizdeki koltuk takımınıza kavuşabilirsiniz. Misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak birbirinden güzel inegöl mobilya modellerini incelemek için online web sitesini inceleyebilir, sipariş verebilir ve detaylı bilgi almak için müşteri temsilcileriyle irtibata geçebilirsiniz.

İnegöl Koltuk Takımları, onlarca ürün yelpazesini müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmet güvencesi ile sunmaktadır. Abant Chester Koltuk Takımı 3+3+1 takım şeklindedir.  Cilası Boyası Koltuk kumaş seçimi dilediğiniz zevke göre değiştirebilirsiniz. İskeleti Fırınlamış gürgen Ağacında yapılmaktadır. Üzerindeki Kumaş Kolay Temizlenebilen Jery Nubuk Kumaştır. Müşteri Talebine Göre Renk Değişimi Mevcuttur. Ayak Cila Rengi Değişim de yapabilirsiniz.

3’lü koltuklardan biri tek yat mekanizmasına sahiptir ve yatak olarak kullanılmaktadır. 1 kişi rahatlıkla uyku uyayabilirsiniz oldukça rahat oturum sağlamaktadır. Abant Chester Koltuk Takımı  hem kullanış açısından hemde konfor açısından oldukça şık ve rahattır. Misafirlerinizi ağırladığınız da onlara hem konforu hemde şıklığı aynı anda yaşatabileceğiniz üründür. Zevklerinizle ve tarzınızı yansıtarak dizayn edeceğiniz salonunuzda İnegöl Mobilya Vadi farkını da hissedeceksiniz. Bu şekilde göz kamaştırıcı koltuklarınızla ve zevkleriniz ile gurur duyacaksınız.

Abant Chester Koltuk Takımı haricinde sizlerin zevklerine uygun olacağını düşündüğümüz; Alara Koltuk Takımı, Alara Yemek Odası Takımı ve Orkide Chester Koltuk Takımı ürünlerini aynı zamanda genç odaları yatak odaları yemek odaları gibi farklı kategorileri inceleyebilmeniz mümkündür.

İmalattan halka satışa sunulan ürünler Ekonomik fiyatlar ile tüketici ile buluşuyor. Modern Koltuk takımları avangarde seriler country koltuklar ve diğerleri İnegöl Mobilya Vadi sayfasında  sizleri bekliyor.

İLETİŞİM

İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com
E-POSTA BİLGİLERİ