Gençlerin Ortak Buluşma Noktası

Gençlerin-ortak-buluşma-noktası
Gençlerin-ortak-buluşma-noktası

Son dönemlerde Belediyelerin Gençleri sosyalleştirme çabaları gerçekten yadsınamaz. Spora yönlendirme oldukça yaygınlaştı çalışmalar hızlandı hemen hemen her semtte sosyal tesisler kuruldu her yaşa hitap eden salon ve branşlar hizmete açıldı. Sorumluluk ailelerde teşvik Devletten çoğu ücretsiz kimisi cüzi rakamlar talep ediyorlar.

Yüzmeden Tenise Futboldan baleye bir çok branş bulmak mümkün. Sadece gençlere değil elbette ev hanımlarına da ücretsiz fitness salonları açıldı belli saatlerde ücretsiz kullanım mümkün. Harika bir başlangıç herkes spor yapmalı ve teşfik edilmeli. Günümüz sağlıksız yaşam koşullarında bir nebze olsun stresten arınmak fit bir vücuda sahip olmak ve diri kalmak için spor şart. Çocuklarımızın ilgi duyduğu alanları keşif edip bu tarz aktivitelere yönlendirmek gelecekleri açısından oldukça önemli hem ne demişler sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.

Sağlam bir vücut için öncelikle bilinçli bir şekilde beslenme alışkanlığı olması gerekir. Bahçeşehir uzman diyetisyen ile irtibata geçerek sizde beslenme programı alabilirsiniz.