Forces Makina Asansör Firması Hakkında

Forces Makina Hakkında Bilgi
Forces Makina Hakkında Bilgi

Forces Makina Hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Firma, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi ve deneyimleri ile asansör sektöründe kaliteli işlerle adını duyurmayı başarmıştır. Özellikle sağlamış olduğu ekonomik fiyat ve kaliteli ürün seçenekleri ile  Türkiye’nin en çok tercih edilen araç asansörü firması olmuştur.

Asansör Çeşitleri

Firma sürekli teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri her zaman takip etmektedir. Bu sayede Ar-ge alanında çalışmalarını yaparken ülke ekonomisine de değer katacak ürünleri piyasaya sunmaktadır. Aynı zamanda sanayi alanında bir çok kurum ve kuruluş tarafından asansör ve platform ürünleri tercih edilmektedir.

Ürünlerinin üretimini yaparken, imalatında kullanılan malzemelerin ve komponentlerin kalitesi aynı olmaktadır. Bu sayede de sahip olduğu kalite değerinin bütünüdür. Bu asansörlerle ilgili yönetmelikler ve standartlara uygun test, muayene ve kontrol prosedürlerine uygun ekipmanlar kullanmaktadır.

Üretmiş olduğu asansör çeşitlerinden biri de engelli asansörüdür. Son yıllarda ülkemizde yasaların da teşviki ile engelli asansörü kullanımı önceki yıllara oranla ciddi bir artış göstermiştir. Bu asansör, engelli, yaşlı ve tekerlekli sandalye kullanıcıları düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda daha geniş giriş kapısı olan standart otomatik kapısı bulunmaktadır. Ayrıca butonların seviyesi daha aşağı seviyede yatay pozisyonda olması ve düğmelerin kabartmalı olması ve  gibi özellikler nedeniyle diğer asansörlerden farklıdır.

Engelli asansörü veya merdiven asansörü ile karşılaşmak farklı alanlarda mümkündür. Bu sayede sosyal mekanlarda özel mülklere, bankalara, hastanelere ve okullara engelli asansörü özel olarak üretilmektedir. Böylece engelli kişilerin hayatlarını bir ölçüde kolaylaştırmasına katkıda bulunulmaktadır.

Gerekli seyir mesafesi özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede projenize uygun olacak platform sistemleri yapılabilmektedir. Özellikle iç ve dış mekanlara kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Forces Asansör firması sizleri emniyetli, kaliteli ve konforlu asansörler ile buluşturmaktadır. Tercihleriniz doğrultusunda camlı, paslanmaz sac, galvaniz, kompozitör yada  alüminyum olarak yapılmaktadır Detaylı bilgi için hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz.

Forces Makina Hakkında

Makaslı Lift; depolarda bulunan malzemelerin katlar arasında taşınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda sevkiyat alanlarında araç yükleme ve boşaltmasında da tercih edilmektedir.  Pek çok işte kullanılan makaslı lifler sayesinde işletmelerin verimliliğinde artış sağlanmaktadır. Yük liftleri tamamen özel imalat şeklinde yapılmaktadır. Ayrıca sizlerin istekleri ve talepleri doğrultusunda projelendirilmesi ve tasarlanması gerçekleştirilmektedir. Yüksek performanslı ve kapasiteli  uygulamalarda kullanılmaktadır