Forces Asansör Firması

Forces Makina Firması Hakkında
Forces Makina Firması Hakkında

Forces Makina Firması Hakkında Bilgi; Mevcut otoparkların kapasitesinin yetersiz olması, otoparkların sayısının artmasını sağlamıştır. Ancak ne yazık ki otoparkların konumlandırılacağı arazi de kısıtlı olduğu için katlı otopark sistemleri geliştirilmiştir. Bu teknoloji ile daha küçük bir alanda daha fazla araç barındırma kapasitesine ulaşılmıştır.

Türkiye’ de bulunmakta olan katlı otoparkların sayısı ve kapasitesi her geçen gün hızla artmaktadır. Üzerlerinde yeşil alanlar ile donatılmış güzel mekanların bulunduğu zemin altı katlı otoparklar olabileceği gibi zemin üstünde konumlandırılmış çok katlı otopark çeşitleri de bulunmaktadır. Araç asansörleri sayesinde otopark sorunlarınız ortadan kalkmaktadır.

Katlı otoparklar ve özellikleri hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak için Forces Araç Asansörü‘nün web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili sitenin web adresine  linkine tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Forces Asansör Firması Hakkında Bilgi

Forces Makina, teknolojik gelişmeleri sıklıkla takip eden ve kalite odaklı çalışan kurumsal bir firmadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine vermiş olduğu özen sayesinde sektörde aranan bir firma olmayı başarmıştır.  İşinde uzman ve deneyimli olan en üst kadrosundan en alt kadrosuna kadar kalifiye çalışanları bulunmaktadır. Bu sayede müşterileri için en kaliteli hizmeti vermektedir. Firmanın araç asansörü, yük asansörü vb. asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmektedir. Aynı zamanda ürünleri oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Yük Asansörleri

Yük asansörü; yükün çoğu zaman şahıs eşliğinde taşınması için kullanılan bir asansör çeşididir. Depo, alışveriş merkezleri, fabrikalar, hastaneler gibi yük taşıma işlemlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmak üzere imal edilmektedir. Yük asansörlerinde konfor ve hızdan çok asansörün eşya veya malzeme taşıma kapasitesi önemli yer tutmaktadır.

İş yerleri, alışveriş merkezleri, okul, hastane ve resmi kurum gibi yerlerde malzeme taşıma kolaylığı sağlayan yarı açık ve kabinli olarak imal edilen yük asansörleri ihtiyaçlar doğrultusunda tüm mekanlara uyarlanabilen bir asansördür.

Yük asansörlerinde tahrik sistemi makineli yada hidrolik olarak tercih edilebilmektedir. Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikteki binalarda hidrolik çözüm ile hem konforlu bir seyir hem de işletme maliyeti açısından önemli bir tasarruf sağlanabilmektedir.

Kapı tipleri ihtiyaçlara özel olarak istenilen şekilde üretimi yapılmaktadır.  Açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı yada tam otomatik olarak üretilmektedir. Yük ve araç asansörlerinin imalatında zeminin özellikle kaymaz malzemeden üretilmesine dikkat edilmelidir.