Duvar Dekorasyonunda Ayrıntılar

duvar dekorasyonu
duvar dekorasyonu

Bir evin güzel görünmesini sağlayan şey nedir diye sorsak ne cevap verirdiniz? Kimisi mobilya koltuk takımları veya  aksesuarlar der, kimisi yerleşim ve dizayn, kimisi renkler, kimisi evin yapısal özellikleri… Bunların her biri tek tek oldukça etkili olsalar da aslında bir evin görünümünün niteliğini oluşturan ana unsur nedir sorusunun cevabı tek başına hiçbiri olamaz. Çünkü iyi bir dekorasyonun en temel kuralı bütünlüklü olmasıdır; yani tüm unsurların tamamı, toplamda bir estetik oluşturmak zorundadır. Elbette bu toplam manzarayı oluşturmak için de hepsinin birbirleri ile uyumları, geçişler ve özellikle oldukça büyük bir önem taşıyor.

Duvar Dekorasyonunda ayrıntılar

Evlerimizi dizayn ederken ve dekorasyonunu meydana getirirken ön planda tutmamız gereken en önemli ayrıntılardan biri de şüphesiz ki duvar detaylarıdır. Bir evin duvarlarının güzel görünmesi tüm tasarım unsurlarının estetiğini ve çekiciliğini arttıran en temel unsurlardan biridir. Duvar Rafları duvar saatleri bu alanda kullanılabilecek aksesuarlar arasındadır.

Banyo Dolapları

Banyo gibi alanlarda özellikle de küçük metrekareli bir alan söz konusu ise dekoratif açıdan farklılık yaratacak çok da seçeneğiniz yokmuş gibi görünse de aslında ufak tefek ayrıntılarla küçük banyonuzu güzelleştirmek mümkün..