Dr Oto Ekspertiz Hakkında

Dr Oto Ekspertiz

Dr oto ekspertiz hakkında; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmaktadır. Aynı zamanda personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr Oto Ekspertiz Hakkında

Firma en kaliteli teknolojik cihazları kullanmaktadır. Bu sayede aracın her türlü ayrıntısına kadar raporunu kolaylıkla hazırlamaktadır. Detaylı bilgi ve güvenilir bir oto ekspertiz raporu almak isterseniz hemen Dr ümraniye oto ekspertiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Asıl merkezi Ümraniye’de oto ekspertiz olan Dr oto ekspertiz; Sultanbeyli oto ekspertiz, Çekmeköy oto ekspertiz, Kavacık oto ekspertiz, Pendik oto ekspertiz ve  Kaynarca oto ekspertiz gibi bayileri arasında size en yakın bayisine ulaşım sağlayabilirsiniz.  Diğer bayileri için web sitesini inceleyebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Hizmetleri

2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın değişen parçasını, boyasını, kaportasını, motor testini, beyin testini ve fren testini hızlı bir şekilde yaptırabilmektedir. Tüm incelemelerin yapılması sonucunda yazılı bir rapor oluşturulmaktadır. Bu rapor uzman personeller tarafından sözlü bir şekilde de aktarılmaktadır. Kişi aracı alıp almama konusunda daha güvenli ve bilinçli bir karar verir.

Kurumsal bir şekilde çalışmalar gerçekleştiren Dr ekspertiz; oto ekspertiz alanında sektörünün tüm ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaktadır. 9 yılı aşkın süredir sektörden sektörün içerisinde yer alan Dr oto ekspertiz; tamamen müşteri odaklı misyonu ile kaliteli ve kusursuz hizmetler vermektedir. Tüm arabaların marka ve modellerini tek çatı altında güvenli bir şekilde ekspertiz yapmaktadır.

Kaliteli ve profesyonel ekspertiz hizmeti ile 2. el araç satın almadan önce alacağınız araçla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilmeniz mümkündür. Dr oto ekspertiz; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz.  Böylelikle  alacak olduğunuz ikinci el aracı gerçek değerinde almış olursunuz.