Bakırköy Kiralık Araç Firması Hakkında

Bakırköy Kiralık Araç Firması Hakkında
Bakırköy Kiralık Araç Firması Hakkında

Bakırköy kiralık araç firması olan Beydağı Motors Bakırköy Sahili’nde yer almaktadır. İhtiyaçlarınız dahilinde günlük, haftalık, aylık yada yıllık olarak araç kiralama hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda günlük gezilerinizde yada haftalık şehir dışı turlarınızda araba kiralama imkanınız vardır. Ayrıca her zevke ve ihtiyaca yönelik araçları bulabileceğiniz Beydağı Motors’tan araç kiralamak için ehliyet ve kimliğinizin olması yeterlidir. Bu sayede istediğiniz gibi bir araca kısa süreli olarak sahip olabilirsiniz. Çoğu zaman firma sahipleri de araç satın almak yerine araçları kiralamayı tercih etmektedir. Çünkü araç satın alma maliyeti ile kiralamanın maliyeti hesaplandığında kiralama daha uygundur. Firma sahipleri de bu sebeple filo kiralama hizmetinden yararlanmaktadır.

Hizmet Bölgeleri;

Ataköy kiralık araç
Taksim kiralık araç
Bakırköy kiralık araç
Beşiktaş kiralık araç
Beyazıt kiralık araç
Beyoğlu kiralık araç
Eminönü kiralık araç
Etiler kiralık araç
Sarıyer kiralık araç
İstanbul Havaalanı Kiralık Araç

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com

Araç Kiralama Şirketi

Kiralık araç günlük yada daha uzun dönem için yapılabilmektedir. Araba kiralamanın en büyük avantajı kiralanan araba ile gideceği şehri doya doya gezip görebilmek istediği yerde mola verebilecek olmasıdır. Aynı zamanda yolculuklarda konfor da çok önemlidir. Çünkü konforlu bir yolculuk sağlık içinde oldukça önemlidir. Sırt, bel ve boyun ağrısı yolculuklarda karşılaşılan en büyük sıkıntılardandır. Hem sağlık hemde maliyet açısından daha avantajlıdır.

Bir araç kiralama şirketi, çoğunluk olarak birkaç hafta arasında değişen kısa zaman süreleri için araç kiralayan bir şirkettir. Bu araç kiralama şirketlerinin genel olarak birden fazla yerel şubesi bulunmaktadır. Ayrıca birden fazla şubesi bulunmakta olan araç kiralama firmaları, müşterilerine kiralamış oldukları araçları istedikleri şubelerine teslim etme olanağı da sağlamaktadırlar.

Bakırköy Kiralık Araç Firması

Bakırköy ‘ün önde gelen araç kiralama şirketi olan Beydağı Motors, sizlere konforlu ve güvenilir bir araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında kiralamış olduğunuz araçların bakımları önceden yapılmakta olduğundan dolayı kiralamış olduğunuz araçlar ile içiniz rahat bir şekilde yola çıkabilirsiniz.

En ucuz bakırköy kiralık araç hizmeti veren Beydağı Motors, ayrıca en hızlı ve en kolay araç kiralama hizmetini vermekte olan şirketler arasında öncü konumda yer almaktadır.