Asansörlerin Kullanım Alanları

Asansörlerin Kullanım Alanları
Asansörlerin Kullanım Alanları

Asansörlerin Kullanım Alanları ile ilgili bilgi almak için Albaylift Asansör ile iletişime geçiniz.

Albaylift asansör sektöründe yurt içi ve yurt dışı başarı ve deneyimlerini aktarmak için kurulmuştur. Yapmış olduğu çalışmalarla hidrolik yük platformu, seyyar rampa platformları, engelli asansörü, personel yükseltici asansör üretir. Aynı zamanda araç platformu ve makaslı yük platformu da piyasaya sunar. Satış sonrası servis hizmetleri konusunda da geniş bilgi birikimine sahiptir. Kısa süre içerisinde dünyanın her yerinde sektöründe deneyimli firmaları bularak kendi adına üretimler yaptırmıştır. Bu sayede dünyanın en tanınmış firmalarından Türkiye Bayiliği için teklifler almıştır.

15 yıllık deneyime sahip bir firma olan Albaylift Asansör; deneyim ve profesyonelliği ile müşterilerinin memnuniyetini sağlar. Bu sayede Türkiye’nin en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Detaylı bilgi için https://albaylift.com/

Yük Asansörü

Depo, fabrika, alışveriş merkezleri, hastaneler gibi bir çok alanda taşıma aracı olarak yük asansörü kullanılmaktadır. Yük asansörleri asansör boşluğu ayrılmamış alanlarda bile uygulanabilir bir sistem olması nedeniyle tercih edilmektedir. Teknik olarak insan taşımaya uygun olmayan yük asansörleri sadece yük taşımak için üretilmiştir. Örneğin; kompakt yük asansörleri içerisinde butonyer bulunmamaktadır. Kabinin hareketi ise dışarıdan yönlendirilmektedir. Kompakt yük asansörü; düşük montaj maliyeti ve sorunsuz bir şekilde çalışmasıyla çoğu depo ve fabrika için vazgeçilmez hale gelmiştir.

Yük asansörleri ile ilgili ayrıntılı bir bilgi sahibi olmak isterseniz eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz.

O halde hemen Albaylift Asansör iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL

https://albaylift.com/

Asansörlerin Kullanım Alanları

Albaylift Yük Asansörü firması; yük taşımak için asansörler üretmektedir. Asansör sektöründe kalitesi ve farkı ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Çoğu zaman fabrika, depo, mağaza, alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. 250 kilogram ve 30000 tona kadar yük taşır.

Diğer asansörlerin çalışma prensiplerine göre daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için kullanılan hidrolik yük asansörleri mimarlar için de ideal bir çözümdür. Yük asansörleri 1/1 ile ½ özel tahriklere sahiptir. Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikteki binalardaki hidrolik çözümleri ile hem konforlu hem de konforlu bir seyir yaşamanız hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Yük asansörlerinin imalatı Albaylift Yük Asansörü tarafından güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hatta yük asansörü imalatında kullanılan tüm parçalar yerli üretimdir ve 10 yıl süre ile ücret karşılığında yedek parça teminini garantilemektedir.