Asansörler Hakkında Genel Bilgiler

Asansörler Hakkında Genel Bilgiler
Asansörler Hakkında Genel Bilgiler

Asansörler Hakkında Genel Bilgiler için hemen Albaylift Asansör ile iletişime geçiniz.  Albaylift kurulduğu günden bu zamana kadar edindiği bilgiler sayesinde siz değerli müşterileri için kaliteli bir hizmet sunar. Ayrıca yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem vermekle birlikte bu aşamada büyük titizlikle ve gayretle çalışmaktadır. Albaylift aynı zamanda yük asansörü, araç asansörü ve insan asansörlerini kaliteli malzemeler kullanılarak imalatı yapılmaktadır ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arsında taşınması sağlanmaktadır.

Bu yüzden Albaylift yük asansörü hizmeti almak için Albaylift web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili web sitesi üzerinden iletişim numaralarını ile şirket yetkilileri ile de irtibata geçebilirsiniz.

En Kaliteli Asansör Firması

Hızla büyüyen ve gelişen kentler ve sanayi insanlara bir çok seçenek sunmaktadır. Yeni yapılan binalar, toplu konutlar ve lüks konutlar en çok talebi görmektedir. Bu sebeple insanlar yüksek kalitede yaşamayı ister. İnsanlar için yaşam boyunca en sıkıcı şey dar bir alana sıkışmaktır. Bu alanlarda hatta soruna yol açar ve bu sorunlardan en önemlisi park sorunudur.

Binalarda araçlar için yeterli alan oluşturulmaması otopark sorununu ortaya çıkarmıştır. Bu sebeple insanlar binaların en üst katını yada bodrum katını otopark için kullanmaktadır. Albaylift Asansör Araç asansörü bu sorunun belli bir bölümünü çözmektedir. 2000 kg’dan başlayan kapasiteleri ile araç asansörleri sayesinde insanların hayatları kolaylaştırılmaktadır. Bazı araç asansörlerinin kapıları otomatik bazıları ise yarı otomatik olarak tasarlanmaktadır. Kapalı kabin olarak tasarlanan araç asansörlerinde kapının olması bir zorunluluktur.

Asansörler Hakkında Genel Bilgiler

Yük asansörü; fabrika, depo veya otoparklarda kullanılmak üzere üretilmektedir. Aynı zamanda yük asansörleri ağır ortam şartlarında başarıyla çalışmaktadır. Tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre tasarlanan yük asansörleri 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar faklı kapasitelerde üretilmektedir.

Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikteki binalarda da hidrolik yük asansörleri kullanılmaktadır. Bu sayede hidrolik yük asansörleri ile konforlu bir seyir yaşanır ve işletme maliyeti açısından da oldukça tasarruf sağlar. Kapı tipleri ihtiyaçlara özel olarak üretilebilmektedir. Temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde yarı otomatik yada tam otomatik olarak kullanılabilmektedir.

Yük taşıma amacıyla üretilmiş asansörlere yük asansörü denmektedir. Yük asansörlerinin insan asansörlerine göre konforu ve hızı farklıdır.

O halde hemen Albaylift Asansör iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL